Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Dojíme s vámi informace

Divadelní představení: Konečné řešení všech otázek

4. Leden, 2017
Úvodní obrázek
Dnes od 18:00 se v Kruhové hale uskutečnilo představení s názvem Konečné řešení všech otázek v podání studentů 2. ročníku HKS - PEF. Prý jen pouze pro silné povahy!

Začátek se sice o deset minut posunul, než bylo plánované, ale to na zážitku z představení vůbec neubralo, naopak se mohlo i zdát, že to tak bylo zamýšlené, jelikož se jednalo o vcelku vystihující satiru vyobrazující někdy až absurdní názory přispěvatelů komentářů pod články na zpravodajských webových stránkách, jak tedy vlastně sami autoři udávají.

 

 

Představení s názvem Konečné řešení všech otázek bylo napsáno studentem Danielem Hoffmannem prý přímo na míru kurzu Teorie etnicity. Publikum bylo předem upozorněno, že ve hře urážejí všichni a všechny. A komu by se to nelíbilo, tak s tím stejně nic nezmůže.

 

Divadelní představení

 

Ve hře vlastně celá zápletka vzniká rozhodnutím Boha, že vybere jeden stát na Zemi, který následně bude vládnout veškerému lidstvu. Na kladné rozhodnutí čekají státy, jako je Německo, Francie, USA, Rusko a Vatikán. Pro jejich velkou smůlu je zvolena Česká republika a jak tomu bývá, tak za Česko nakonec moc přebírá trhlá a totálně blbá vládkyně.

 

Divadelní představení

 

Dále pak už jen můžeme pozorovat snahy ostatních států lobbovat ve svůj prospěch za použití jakýchkoliv intrik. Po vlně zabírání kontinentů, zavedení otroctví, několikanásobné genocidě a nastolení absolutního ateismu se v dobách vzpoury a nepokojů ve Vůdcově bunkru psychicky hroutí česká vůdkyně (dozvídáme se vlastně, že ke své funkci se dostala přes Milošovu postel) a moc nad světem opět přebírá USA, Rusko a Německo. Mocnosti si dají několika měsíční pauzu, než začnou nutnou válku, a bývalá česká vládkyně se již už vesele těší na svůj nový post říšské protektorky v budoucím Protektorátu Čech a Moravy.

 

Divadelní představení

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Celkový počet přihlášek do letošního ročníku opět...
Úvodní obrázek
V příštích letech by z Podbaby mohly tramvaje...
Úvodní obrázek
Kurzy jsou tradičně našlapané, skvěle organizované...
Úvodní obrázek
Celkový počet přihlášek do letošního ročníku opět...
Šéfredaktor
Za dobu, co jsem v iZUNu, prošly komentáře na naše...
Úvodní obrázek
Z ubulené Míši už ji pobolívala hlava a z jejího b...