Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Dojíme s vámi informace

Menza v souboji se začátkem semestru

2. Říjen, 2012

Taky jste čekali v menze ve frontě? Taky vám nešel nabít ISIC? Taky jste si dali v menze pivko?

 

Možná dnes váš oběd neproběhl úplně podle vašich představ. První stravovací den provázelo několik nepříjemností, od výpadku proudu, po nemožnost nabít si UEP. Máme pro vás několik iZUN tipů, které vám pomohou a jeden, co vás určitě potěší.

 

V prvé řadě bychom chtěli vnést pořádek do vydávání jídel. Pokud máte chuť na Steak bar (steaky, hranolky, krokety), výběrová jídla nebo vegetariánské jídlo, nemusíte čekat ve frontě uprostřed, ale jděte rovnou doprava k nabíjecím automatům do žlutých dveří do jídelny číslo 4.

 

Zelená studentská jídlena Hledejte cedule. Pomůžou vám najít cestu k jídlu.

 

 

Ostatní jídla a pasta bar najdete v zelených dveřích hned naproti vchodu do menzy. Přehledně jsme to pro vás označili tady v našem odkazu "Menza ČZU".

 

Nejzajímavější informace je nepochybně ta, že jak v „zelené“ prostřední, tak ve „žluté“ jídelně vpravo můžete nyní koupit PIVO. Za krásných 22 Kč můžete koupit 11stupňového Kozla.

 

Co se týče nabíjecích automatů na kartu, tak v areálu je jich víc, než jen ty v menze. Další dobíjecí terminály najdete v SICu u pokladny, v Pefce v nové budově u přednáškové místnosti EIV a na koleji JIH (tam však terminál často nefunguje).

 

Účet můžete nabít jak pomocí terminálů, tak pomocí bankovního převodu. Bližší informace najdete po přihlášení na stránkách student.czu.cz.

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Interiér je hezký, ale co je to platné, když vaří pořád na stejné úrovni...
Nápad s výběrovou menzou je super, ale nic moc "výběrového" jsem tam zatím nenašla:-(( Chtělo by to dotáhnout a opravdu tam začít vařit trochu lepší jídla...

Viděla jsem cedulku u piva, že za 25 Kč :D

hlavně bych doporučila paním za pokladnou aby se s ní naučily pořádně pracovat a neklikaly mi tam 2 obědy a člověk si toho pak akorát všimne až pozdě :-/

Bylo by také dobré, aby se snažili dodržovat jídelníček, který mají napsaný na internetu a jídelním lístku - poslední dobou tomu tak mnohdy není a jídla se liší výrazně.

OBSLUHA-firma solidně šetří na lidech..dnes nás převážně obsluhují Slováci..za chvíli to budou Ukrajinci-nic proti, ale je jasné, že firma šetří na lidech nekompromisně..nedělám si iluze kolik jim pan Stříbrný dává k výplatě :-( a to ještě musejí dělat za tři (jo kapitalizmus jede) , CENA nehorázná-(nedotované)špagety za 8 pětek atd, KVALITA jídla je stejně hrozná jak ten podsaditý típek co tam zřejmě šéfuje..mnozí lidé včetně mě mají po jejich uzeninách a omáčkách zdravotní komplikace (kolegyně byla ve firmě na brigádě a viděla jak se recyklují omáčky z předešlých dnů..nedivte se proto jejich podivným barvičkám a chuť už neřešte raději vůbec,.. ale vše je ok, páč pan Stříbrný se ohání certifikáty jakosti a kvality :-( Lepší to bohužel nebude

Jsem studentkou zde na ČZU a chodím do Menzy na brigádu. Už dlouhou dobu se rozhoduji něco napsat. Rozhoupal mě tento komentář. Buhužel dnešní trend je pouze kritizovat.
Mohu Vám všem jen stejně, jak tento anonymní zemědělec pouze zdělit, že Slovák tu není ani jeden. Ano jsou tu zahraniční zaměstnamci stejně tak, jak školu navštěvuje spoustu studentů různých národností. Ceny, které zde v Menze za jídlo platíme jsou dle mého názoru přiměřené. Vzpomeňte na video pana Romana Vaňka ( "za 30,- Kč vařit prostě nejde"). Jiné Menzy jsou mnohem dražší.
Již jsem tu zaměstnána něco přes rok a o recyklaci omáček nemám tušení. Kuchyní procházím denně několikrát.

No bohužel, ale zaměstnance a provoz má ze zákona platit univerzita. Takže my máme platit pouze ty tři kopečky rýže, tři kolečka cukety a naběračku omáčky za 40Kč. Kurňa, tu rýži kupují snad ve zlatých pytlýkách! Neříkejte nikdo, že za 40Kč té rýže v krámu nekoupíte desetkrát tolik!

Zajímalo by mě co tam děláš? Oni tam dobrovolně zaměstnají českou studentku přímo z ČZU??

Co tu dělám je bezpředmětné. Ano zaměstnají. Přišla jsem na inzerát, který měl Eurest na I ZUNU.

Ahoj, chystáme se po 10 letech do menzy :-), tak mám hloupej dotaz. Můžete mi prosím někdo říct, jestli žlutý a zelený dveře končí ve stejný jídelně?
Děkuju!

Ahoj, žluté dveře vedou do výběrové menzy. Jídelny jsou odděleny. Jídla, která se tam podávají viz náš jídelníček: http://www.izun.eu/jidelnicek

musím mít něco speciálního abych měla sníženou cenu jídla? koukala jsem na vyúčtování a mám za oběd strženo 86 místo nějakých 56, jsem studentka denního studia a platila jsem isicem

Peníze ti vrátí na účet po začátku dalšího měsíce. Pak si vrácený peníze dobiješ a hurá....

Ceny nehorázné (když si to koupím v obchodě tak to mám na tři jídla) a kvalita nic moc, navíc je jídlo jako vždy studené, hlavně maso.

Nečekaně je jídlo který ti někdo uvaří dražší, než to co koupíš v obchodě. :)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 20. 11. Týden otevřených přednášek na FŽP...
Úvodní obrázek
Na Albertově i na Národní třídě jsme se setkali...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...