X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Dojíme s vámi informace

Nezapomeňte se přihlásit ke SZZ

5. Březen, 2017
Úvodní obrázek
Milí suchdolští kolegové končících ročníků! Udělejte si mezi psaním závěrečné práce pár minut a nepromarněte příležitost přihlásit se ke státní závěrečné zkoušce.

Pravdou je, že většina z nás, co končí poslední ročník studia, musí řešit opravdu velké kvantum záležitostí, které se jednoduše už nedají nikam dál posunout.

 

Je proto na místě, abychom Vám připomněli, že je nejvyšší čas se přihlásit ke SZZ na červen 2017. Opravdu neváhejte a tento úkon neoddalujte.

 

Přihlášení ke SZZ lze vykonat prostřednictvím pár kliknutí a propásnutí této příležitosti by mohlo opravdu naštvat snad každého z nás.

 

Jak se tedy přihlásit?

 

Klasicky se přihlásíte do našeho UIS pod svými přihlašovacími údaji, kliknete na Portál studenta. Objeví se Vám řádek s oborem, co studujete, kde se přihlašujete na zkoušky, a v té samé kolonce je i Přihláška k SZZ. Na to kliknete (překvapivě), pak se Vám objeví řádek s termínem SZZ a kliknete na konci řádku na šipečku, nad kterou je napsáno Přihlásit. Pak si budete moct zvolit, zda se chcete zúčastnit promocí, či nikoli. Pokud ano, zaškrtnete „Mám zájem zúčastnit se promocí.“ A pak kliknete na tlačítko Podat přihlášku ke státní zkoušce. Bude to po Vás chtít vyplnit ještě místo původu bydliště ve 2. pádě včetně předložky z/ze. Ha ha. Příklad toho, co doplníte: Prahy, Brna, Ostravy, Nového Jičína, Řitky, Stosedmičky.

 

krok +

 

krok 2

 

krok 3

 

krok 4

 

Po všech těchto náročných úkonech se Vám přesměruje stránka, kde Vám vyskočí nápis s úspěšným podáním přihlášky. Někteří z Vás se budou možná později děsit při kontrole, zda se opravdu přihlásili. Dle tohoto obrázku můžete porovnat svoji obrazovku. Takto vypadá stránka studenta přihlášeného ke SZZ:

 

přihlášen

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Zásadní informace - do kdy to musí být?

Přihlašování je možné do 31. 3. řekla bych, že to pak už nepůjde. :D Ale jen moje myšlenka.. :)

To je různé podle fakulty. Třeba na FŽP to je do 18.4.

na TF do 31.3. ale pouze v písemné formě

včetně předložky z/ze. Ha ha.

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...