Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Inzerce

Cestuj kolem světa levně a stylově

19. Duben, 2017
Úvodní obrázek
Chceš zažít dobrodružství o letních prázdninách a procestovat svět?

Mrkni se na web www.levnocestovani.cz, kde najdeš skvělé nabídky na levné last minute zájezdy, letenky a ubytování. Nepropásni výhodné nabídky a sleduj facebookové stránky, kde ti neunikne žádná novinka. 

 

Neplať víc, než si přeješ

Za skvělé ceny se dostaneš jako „single person“ nebo s partou kamarádů po Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe. Perfektní akční nabídky na zážitkovou dovolenou, poznání nebo na túry s batohem ti přináší web Levnocestování.cz. Kromě letenek, ubytování a zájezdů zde najdeš akční nabídky na jízdenky po Evropě a České republice. 

 

 

A to není všechno!

Pokud tě láká dobrodružství v cizině a zatím nevíš, kam jet a co tam dělat, můžeš z pohodlí teplého ušáku zabrousit prostřednictvím webu na průvodce nebo cestopisy po blízkých i dalekých krajinách.

 

A málem bychom zapomněli. Víš, že se do 5 000 Kč podíváš na Kanárské ostrovy, Rhodos nebo Mallorcu, kolem 10 000 Kč pořídíš dovolenou třeba v Thajsku či v Dubaji, do 15 000 Kč prozkoumáš krásy Dominikánské republiky, Bali nebo Srí Lanky? 

Buď v obraze

Nic není starší než včerejší noviny. A s akčními letenkami, ubytováním a last minute zájezdy za zlomek původní ceny to platí dvojnásob. Při pravidelném sledování Facebooku najdeš epesní dovolenou za bezkonkurenční ceny. Klikni na „I like it“ a budeš v obraze 24 hodin denně. Takhle ti neuteče žádná nabídka. 

Neseď v létě doma

A co teď? Na webu se dozvíš, jak si zabalit batoh na dobrodružnou dovolenou a vyrazit klidně s minimem věcí na tři týdny. Pokud máš raději pláž, opalování a relax, i s loďákem se dá cestovat. Před odletem si zjisti podmínky pro odbavení zavazadla a jeho hmotnost. Rady, nápady a tipy před cestou najdeš na webu. Jestli tě zajímá konkrétní dotaz ohledně cesty, víz nebo letenek, napiš přímo do poradny, kde ti odpoví specialista na hledání akčních nabídek.

 

 

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...