Registrace |  Přihlášení
nahoru
home

¬ iZUN projekty


V rámci naší tvorby připravujeme a pracujeme na několika projektech, které usnadňují studentům jejich vysokoškolský život nebo přispívají k jeho zpříjemnění.

iZUN kalendář

Tradice tištěného iZUN kalendáře započala v roce 2012. Jedná se o sérii fotografických snímků se zemědělskou tématikou poskládaných do nástěnného kalendáře, který netradičně reprezentuje krásy ČZU.

 

 

Více info o projektu

 

Papírová verze

Od roku 2012 vychází iZUN jednou ročně také v tištěné podobě. V každém čísle se tématickými zabývá nejdiskutovanějšími tématy na ČZU. Magazín je registrovaný na Ministrestvu kultury pod číslem MK ČR E 21416.

 

 

Více info o projektu

 

Průvodce po ČZU

Tato malá brožura slouží, od svého prvního vydání v roce 2011, studentům jako rádce a pomocník v prvních dnech při nástupu do školy. Vydávána je jednou za rok, pravidelně na začátku září.

 

 

Více info o projektu

 

Mobilní aplikace

Po webové mobilní verzi byla v roce 2014 spuštěna také mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Andriod. Nabízí přehledné uživatelské rozhraní s nejdůležitějšími funkcemi pro zábavu a studium.

 

 

Více info o projektu

 

iZUN TV

V roce 2012 se rozjela nová éra projektu iZUN TV. Videa z prostředí studentů a univerzity si brzy našla svoje fanoušky, především díky dnes již kultovnímu Gangnam Stylu ČZU, který zhlédlo více než 225 tisíc lidí.

 

 

Více info o projektu

 

 

Rubriky

Úvodní obrázek
Jak bude vypadat Unie bez Británie? Přežije EU jed...
Ilustrační foto.
Ve dnech 18. a 19. srpna dojde k možná největší...
Úvodní obrázek
  Přinášíme vám rozhovor, který byl součástí Papír...
Úvodní obrázek
V pátek se areál za vlakovým nádražím Švihov otevř...
Šéfredaktor
Za dobu, co jsem v iZUNu, prošly komentáře na naše...
Úvodní obrázek
5. díl povídky z kampusu, kde veškeré podobnosti s...