Registrace |  Přihlášení
nahoru
home

¬ iZUN projekty


V rámci naší tvorby připravujeme a pracujeme na několika projektech, které usnadňují studentům jejich vysokoškolský život nebo přispívají k jeho zpříjemnění.

iZUN kalendář

Tradice tištěného iZUN kalendáře započala v roce 2012. Jedná se o sérii fotografických snímků se zemědělskou tématikou poskládaných do nástěnného kalendáře, který netradičně reprezentuje krásy ČZU.

 

 

Více info o projektu

 

Papírová verze

Od roku 2012 vychází iZUN jednou ročně také v tištěné podobě. V každém čísle se tématickými zabývá nejdiskutovanějšími tématy na ČZU. Magazín je registrovaný na Ministrestvu kultury pod číslem MK ČR E 21416.

 

 

Více info o projektu

 

Průvodce po ČZU

Tato malá brožura slouží, od svého prvního vydání v roce 2011, studentům jako rádce a pomocník v prvních dnech při nástupu do školy. Vydávána je jednou za rok, pravidelně na začátku září.

 

 

Více info o projektu

 

Mobilní aplikace

Po webové mobilní verzi byla v roce 2014 spuštěna také mobilní aplikace pro chytré telefony se systémem Andriod. Nabízí přehledné uživatelské rozhraní s nejdůležitějšími funkcemi pro zábavu a studium.

 

 

Více info o projektu

 

iZUN TV

V roce 2012 se rozjela nová éra projektu iZUN TV. Videa z prostředí studentů a univerzity si brzy našla svoje fanoušky, především díky dnes již kultovnímu Gangnam Stylu ČZU, který zhlédlo více než 225 tisíc lidí.

 

 

Více info o projektu

 

 

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 23. 1. 1. Veletrh pracovních příležitostí...
Úvodní obrázek
Toužila po pořádném kontaktu s angličtinou a díky...
Úvodní obrázek
Pro nezasvěcené zůstává sauna pouze místností, kde...
Úvodní obrázek
Pražský Majáles 2017 Pražský Majáles 2017 se odehr...
Úvodní obrázek
Nastal čas přejít do stavu profesionálního student...
Úvodní obrázek
1. Potkáte spolužáky, které jste (díky všeobecné s...