Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Out of ČZU

Co nového s ISICem?

23. Listopad, 2017
isic
ISIC si pro nás připravil novinky ze světa slev, akcí, ale i rubrik na jejich webových stránkách. Podívejte se, co je nového, a připomeňte si i výhody, na které jste už možná zapomněli!

24. sezona PFK - Prague Philharmonia

 

Od 10. září až do konce června se můžete v pražském Rudolfinu, NoD nebo v Českém muzeu hudby zúčastnit koncertů hudebních hvězd, které patří ke světové špičce. S kartou ISIC si můžete vychutnat tento kulturní zážitek se slevou, a to za symbolickou 100,-. No kdo by si to nechal ujít?

Kariéra díky ISIC

 

Víte, že když si na webových stránkách ISIC.cz rozkliknete políčko "Příležitosti", ukážou se Vám nabídky brigád, stáží, pracovních pobytů a dalších možností u velkých firem jako je ČEZ, Škoda, Coca-Cola atd.? Jsou to pozice jak pro absolventy, tak pro studenty, kteří chtějí nabrat zkušenosti a rozvíjet své schopnosti.

 

Blížící se zima

 

S přicházející zimou nabízí ISIC jako již každoročně dost slev i na ski areály, vybavení, pojištění nebo dopravu na hory. Co si budem, vyrazit si zalyžovat třeba do Beskyd s 20% slevou s ohledem k našemu studentskému rozpočtu nezní špatně.

 

Soutěže a zase soutěže!

Zajímavé soutěže na stránkách ISIC se staly už skoro pravidlem a jejich výhry jsou více než lákavé! Můžete zde soutěžit například o knižní balíčky, lístky do divadla, permanentky do fitka a další ceny!

 

Nakupování přes internet

Pokud rádi nakupujete on-line, jistě Vás budou zajímat až 50% on-line slevy! V této kategorii najdete e-shopy jako Alza.cz, Albi, Olympus a mnoho dalších! Na takovéto vánoční zanakupování je to ideální ne?

 

Pojištění na horší časy

Pojišťovna UNIQA spolupracuje s ISIC a nabízí pro studenty širokou škálu finančně výhodných pojištění! Můžete se tak pojistit při cestování, na výlety nebo i když děláte nějaký "nebezpečný" sport. Pozor! Tato nabídka platí i pro cizince.

 

Slevy pro ČZU!

Kromě klasických slev do "mekáče", KFC nebo Starbucks, které jsou platné pro studenty všech vysokých škol, jsou i slevy, které platí pouze a jen pro studenty ČZU. O mnohých jsme tu již několikrát psali, ale opakování je matka moudrosti, tak si je trošku zrekapitulujeme.

Botanická zahrada Praha

 

Studenti ČZU mají neomezený vstup zdarma do pražské botanické zahrady. Stačí se u vchodu prokázat kartou ISIC a pak si vesele kráčet a poznávat krásy přírody.

 

 

Microsoft Office zdarma

 

Ano je to tak. Přes svůj školní mail si můžete stáhnout balíček Microsoft Office 2016 až do pěti počítačů zdarma. Takže Vám pak už nic nebrání si vesele psát nebo tvořit prezentace ve škole, doma, v práci nebo i u babičky na chalupě.

UEP

 

Pokud máš na své kartě aktivovanou Univerzitní elektronickou peněženku (UEP), stačí si na terminálech, které jsou například v Menze nebo na kolejích JIH, jednou za měsíc aktivovat slevy Food Point a sem tam si ji dobít nějakou tou korunou. Můžeš díky tomu dostat slevu na jídlo v Menze, na Céčku, Na Farmě atd. Platit s ní ale můžete i mnohem víc! Můžete s ní platit i za kolejné na SIC, ve fakultních bufetech, v ČZU Shopu, v automatech, dokonce i v řeznictví RS Maso.

 

 

 

Tak co? Zalíbily se Vám nové nabídky a slevy, co si ISIC pro letošek připravil? Stále platí "staré" slevy na kulturu, restaurace, zábavu atd. atd. Všechny informace a přehled slev najdete na stránkách www.isic.cz. Rozhodně se tam dozvíte, jak s ISIC karty "vytřískat" co nejvíce a hlavně, že ji nemusíte uplatňovat jenom v Česku! 

 

Nejlepší komentář

 

 

 

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Na FŽP v bufetu podvádějí! Tvrdí, že na sekanou v housce sleva není. Minulý rok byla. Využívalo toho hodně studentů, oni ale letos rozhodli, že tomu tak nebude a nejdřív se vymlouvali, že nevědí, kdy na toto v tomto semestru najedou a nakonec z toho sešlo. Proto si dávám na slevu sekanou v řeznictví u zastávky, kde slevy na ISIC platí a paní se usmívá. Ta stále kyselá koza na FŽP mi nestojí za vrásky.

Dobíjecí automaty jsou pěkně na nic. Půlka jich nefunguje (2 ze 3 v budově menzy), o tom na FAPPZ ani nemluvím, ten snad nfungoval před 4 lety. Nebo mají problém s 500,-. Vždycky to je na infarkt a modlím se, aby jsem narazila na fungující automat.

Jak získám vstupenku do pražského Rudolfina za 100Kč? Přes Isic je tam sleva 50%, ale cena za lístek 100Kč nevím jak udělat. Díky moc za odpověď

http://www.isic.cz/udalosti/24-sezona-pkf-prague-philharmonia/
Studenti mají vstupné za 100,- pouze na tyto koncerty. Je to speciální akce. :)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...