X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Out of ČZU

Mighty Sounds vol. XIII

25. Červen, 2017
Úvodní obrázek
Léto začíná být v plném proudu, spousta z vás finišuje se zkouškami nebo je ve fázi promocí a příprav na přijímací zkoušky. Abychom i my na chvíli zapomněli v tomto přehřátém počasí na všechny strasti se školou spojené, přinášíme vám letošní pozvánku na mega Mighty Sounds hudební festival.

Mighty Sounds logo

 

Unikátní hudební festival, který se jednoduše vymyká všem předpokladům a zkušenostem z jiných festivalů, se letos bude konat již třináctým rokem od 14. do 16. 7. na letišti Čápův dvůr v Táboře. Line-up poskládaný hlavně z kapel žánru punku, punkrocku, rock’n’rollu, hardcoru, reggae, ska, rockabilly a indie rocku, nenechá nikoho chladným, protože zde si vybere i člověk, který přes hudbu není bůh ví jaký specialista. Ač se spoustě z vás může zdát, že vám názvy kapel nic neříkají, mám v rukávu pár es. Minimálně vás Mighty Sounds uchvátí specifickou atmosférou, která v celém areálu vládne od začátku až do konce.

 

Hudební festival Mighty Sounds vznikl již v roce 2005 a za svoji existenci se několikrát přestěhoval a rozrostl se na třídenní festival obsahující přes 150 interpretů a bohatý doprovodný program. Festival je unikátní i tím, že se vlastně jen tak mimochodem zaměřuje na ekologické působení používáním recyklovatelného nádobí z palmových listů a vratných plastových kelímků (které teda musíte mít i doma).

 

Na co se tedy můžete těšit?

 

Dubioza Kolektiv, Gogol Bordello, Ignite, Jaya The Cat, Big Mountain, Fast Food Orchestra, Itchy Poopzkid, The Beat, Bob Wayne, Sto Zvířat, Blade Loki, The Rocket Dogz, Discoballs, Hentai Corporation, Houba, Maid of Ace, Skywalker, The Drain, …. A prostě děsně moc dalších kapel.

 

Mezi doprovodný program patří například turnaj ve fotbale, nohejbal, U-rampa, graffiti a další.

Nejlepší komentář

 

Pro navnadění vám sem přikládám ještě pecka trailer a veškeré odkazy, co potřebujete, abyste mohli jet se mnou!

 


 

Veškeré potřebné informace najdete velmi přehledně sesumírované přímo na stránkách Mighty Sounds, a to včetně lupenů. Zkráceně: přijet tam můžete už ve čtvrtek večer na warm up party, možností ubytování tam je nepřeberné množství od jendoduchého místa na trávníku ve stanovém městečku přes parkoviště pro karavany po zónu takřka luxusního ubytování v již postavených stanech. Přijet a odjet můžete kdykoliv, neberte s sebou psy. Dostanete se tam asi jakýmkoli dostupným dopravním prostředkem. 

 

Ještě jedna věc, vlastně… Letos jsme dostali super merch věcičky přímo od pořadatelů festivalu a chceme se s vámi o ně podělit. Ale ne jen tak zadarmiko. Nene, musíte si zasoutěžit.

 

Naše soutěžní otázka zní: Kde a za kolik korun se bude moci koupit voda v PET lahvích uvnitř areálu festivalu?

 

Odpovědi pište přímo na můj email uvedený na mém profilu zde na stránkách iZUN.eu blanka.dalesicka@izun.eu a do Předmětu zprávy napište „Mighty Sounds soutěž 2017“.

 

Vyhraje 9 náhodně vylosovaných výherců, kteří odpoví správně.

 

Soutěž běží do neděle 2.7. do 23:59 hodin.

 

Vyhrát můžete pánské tričko Mighty Sounds vel. XL, dámské tričko Mighty Sounds Čapův dvůr vel. S, 2 sexy magnetické otvíráky na pivo, jedny náušnice ala trsátka a čtvery papírky, které se hodí vždy.

 

 

merch

 

EDIT

 

Výherci se stávají:

  • Matěj Božík
  • Jiří Brejcha
  • Michal Kroutil
  • Mario Medina
  • Denisa Nechanská
  • Andrea Zvěřinová

 

 

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že budou merch s láskou vystavovat na odiv!

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

S Blankou bych i jel :-D :-D

pojeď :D já se děsně těšim

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...