Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Out of ČZU

Okoř - festival pod širým nebem je opět tady!!!

24. Červenec, 2017
Úvodní obrázek
Léto ještě nekončí! À propos vyražte 19.8. na nejoblíbenější jednodenní festival Okoř - open air a oslavte ho v plném proudu! Můžete se těšit na Eddie Stoilow, Vypsanou fixu, Mira Žbirku, Mig 21, Marka Ztraceného, kterého doplní Marta Jandová, na Václava Neckáře, No Name a další.

 

Romantický plácek před hradem Okoř neposkytuje útočistě jen trampům a bílé paní, ale také festivalu Okoř - open air, který se tu koná letos již po sedmnácté. Pódium a stánky s občerstvením se ve stínu stejnojmenného hradu objeví už za necelý měsíc.

 

Povinnou výbavou pro Vás budiž především deka, to abyste si festival užili pěkně v klidu a pohodlí. Doporučuji přijít na festival ve velkém předstihu a strategicky ukořistit nejlepší místo. Pokud vysoko nad hradem vykoukne zlatý kotouč slunce, bude se Vám hodit i typický festivalový slamáček, naopak v případě nepřízně počasí popadněte deštník. A pak už Vám nezbývá než se naladit na festivalovou atmosférou a naplno si vychutnat letošní pečlivě vybrané interprety!

 

 

Mapa areálu

 

Vstup do areálu bude od 12:00 a hudební produkce započne o dvě hodiny později.

Program:

 

Festival započne vystoupení poměrně mladé kapely Eddie Stoilow. Hraje od roku 2004, za tu dobu stihla vydat 4 alba, zahrát si po boku několik slavných kapel a proslavit se i v zahraničí.

 

Eddie Stoilow

 

Václav Neckář, populární zpěvák české pop musíc, kterého známe nejen díky megahitům jako např. Lékořice či Stín katedrál, ale také třeba z pohádky Šíleně smutná princezna. Doprovodí ho kapela Bacily, kterou založil se svým bratrem a dalšími v sedmdesátých letech.

 

 

Václav Neckář a Bacily

 

 

Jako další se představí Vypsaná fixa, jejíž geniální texty jste mohli slyšet už na naší Zahajovací párty, tudíž víte, že je opravdu o co stát. Zahrají i některé z pecek z nového alba Tady to někde je.

 

Vypsaná fixa

 

Český romantik, který občas dokáže zajít až do pořádného cynismu, vystoupí na festivalu již poněkolikáté. Tentokrát si však při jeho vystoupení přijdou na své nejen dámy, ale i pánové, neboť Marka Ztraceného doprovodí skvělá Marta Jandová.

 

Marek Ztracený a Marta Jandová

 

Na Okoři vystoupí také ikona československé pop music Miro Žbirka. Kromě generacemi známých songů zahraje také písně ze svého alba Miro, které nahrával v londýnském Abbey Road.

 

Miro Žbirka

 

MIG 21, kapela z pražského Smíchova, jež vévodí herec a zpěvák Jíří Macháček. Vřele doufáme, že dorazí i s peckou "Chci ti říct" a slova této nadmíru taneční písně se budou rozléhat areálem festivalu! "Miluju tě jako blázen..!"

 

MIG 21

 

Festival zakončí vystoupení dalšího slovenského interpreta a to kapely No Name, která ho znovu poctí svou přítomností po celých jedenácti letech.

 

No Name

 

Časový harmonogram kapel:

 

14:00     Eddie Stoilow

15:30     Václav Neckář – BACILY

17:00     Vypsaná Fixa

18:30     Marek Ztracený – host Marta Jandová

20:00     Miro Žbirka

21:30     MIG 21

23:00     No Name

Doprava a ubytování:

 

Co se týče dopravy na festival, bude posílená autobusová doprava z Prahy a Kladna. Pražáci zároveň mohou společně se Slaňáky využít spoj výletního vlaku Cyklohráček. Více se dozvíte v Praktických informacích na stránkách festivalu.

 

Jinak se na festival můžete dostavit jakýmkoliv způsobem! Ať už zvolíte vlak, autobus, auto, kolo nebo vyrazíte po svých a střihnete si svůj vlastní pochod "Do okoře bez oře", bude to stát za to! Vezměte kamarády, kytary, lahvinku nečeho dobrého a doražte! A třeba si u toho můžete zapět onu známou odrhovačku "Na Okoř je cééésta jako žádná zéé sta!" Je to přece jen o hudbě!

 

Pokud se v rámci festivalového rauše poněkud více společensky unavíte a nebude se Vám chtít trmácet se domů, můžete využít přistaveného stanového městečka.

Vstupenky:

 

Vstupenky můžete koupit online na stránce TICKETPORTAL za 540,- a na webu NEJLEVNEJSIVSTUPENKY.cz za 490,- anebo je osobně zakoupit v pokladně hradu Okoř za 540,- a na místě (do 13 hodin) za 590,-.

 

Děti do výšky 140 cm a do 12 let (v doprovodu rodičů), vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup na festival ZADARMO.

 

Více informací naleznete na stránkách:

 

Oficiální stránky festivalu | Oficiální facebook | Youtube

 

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...