X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Out of ČZU

Tipy na vánoční dárky 2017

12. Prosinec, 2017
Úvodní obrázek
Čokoládky z adventního kalendáře mizí jedna za druhou. A to z znamená jediné. Blíží se nám Vánoce a s nimi spojená panika ohledně dárků. Připravili jsme proto pro vás pár tipů, co by se vám a vaším nejbližším mohlo pod stromečkem líbit.

ZEMBAG

Jedná se o pytel na skladování brambor, který by měl zabránit zbytečnému vyhazování brambor. Jsme přeci Zemědělka, tak proč ne? Více o tomto projekt v jednom z našich minulých článků.

 

ZEMBAG

Dogsie

Balíček radosti, který můžete nadělit svým pejskům. Bohužel ten prosincový pod stromeček už pravdě podobně k objednání nebude, ale co udělat vaším nejlepším čtyřnohým přátelům radost v lednu? Pokud vás boxík pamlsků zaujal, více informací například zde.

 

Dogsie

Špunty do uší

Zkouškové již také pomalu a jistě klepe na dveře. A co třeba pořídit svému spolubydlícímu na kolejích špunty? Tam se určitě budou hodit každému (i mimo to zkouškové).

 

Špunty do uší

Suchdolský Jeník

Pivo vyráběné přímo v prostorách ČZU. K sehnání je v ČZU shopu v dárkovém setu za 106 Kč. Tímto dárkem určitě potěšíte nějakého pivního experta, protože tohoto zrzouna jde sehnat převážně jen u nás na Suchdole.

 

Suchdolský Jeník

Víno

Pokud u vás nemáte zrovna pivní fanoušky. Co takhle zkusit víno z vinic, které vlastní také ta naše “Hnojárna” u Mělníka? K zakoupení je například Tramín červený, Rulandské šedé a další. Vína z vinařství Mělník lze také pořídit u nás v ČZU shopu.

 

Víno

 

A po prošmejdění areálu se můžete stavit i na vánočních trzích, které se budou konat 12. prosince před Menzou. Dáte si zde svařák, nějaké to cukroví a mezi procházením stánků vás třeba napadne super dárek. A kdyby ne, tak zde bude například ke koupi zdravé mlsání od Včelárium.

 

Včelárium

 

Dalším tipem od nás je knížka. V knihkupectví najdete doslova mraky různých knížek a najít hned tu pravou je opravdu oříšek. Co zkusit darovat cestovatelský deník, který lze sehnat i se stíracími mapkami. Dalším titulem, kterým můžete někoho potěšit je kniha od Toma Hodgkinson: Jak být líný. Protože když už, tak už.

 

Knihy

 

No a při té příležitosti, co se také podívat po nějakém hezkém a praktickém diáři? Ne každý totiž holduje kalendáři, který je k dispozici v chytrých telefonech.

 

Měkké dárky v podobě ponožek, rukavic, čepic nebo šály snad nemohou nikdy urazit. A navíc má ještě přituhovat a nikdo nechce mít omrzliny z málo vrstev oblečení. To dá rozum.

 

Měkké dárky

 

Vouchery/ dárkové karty musí potěšit doufejme každého. Zajít si na dobrou večeři do luxusnější restaurace si každý jen tak dovolit nemůže (obzvlášť po Vánocích a zkouškovém, kdy člověk pro samé šprtání na žádnou brigádu nemá ani pomyšlení). Oblečení či kosmetika, kterou si vyberete sami a nedáte za to ani korunu z vlastního, je přece skvělé, tak proč to nedopřát i někomu dalšímu.

 

Veselé Vánoce

 

Doufáme, že vám některý z našich tipů alespoň trochu pomohl při vybírání dárků. Kdyby náhodou ne. Vyhlaste všude po příbuzných, kamarádech a známých, že se stěhujete a klidně ať vám přijedou pomoci s vybalováním a zabalováním věcí. Věřte, že se nikdo neozve, protože budou Vánoce.

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...