Registrace |  Přihlášení
nahoru
home

¬ Partneři & Přátelé


iZUN spolupracuje při přípravě článků a akcí s nejrůznějšími typy organizací a firem. Vyhledáváme partnery pro všechny naše aktivity spojené s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Cílem spolupráce je získat prostředky, které nám pomohou poskytnout studentům co nejkvalitnější informace ze studentského prostředí. Uzavíráme oboustranně výhodná partnerství jejichž prostřednictvím můžeme kvalitněji zpracovávat aktuální témata, propagovat univerzitu a nabídnout studentům užitečné informace a služby.

Hlavní partneři

ExxonMobil

ExxonMobil is the world's largest publicly traded international oil and gas company, providing energy that helps underpin growing economies and improve living standards around the world.

 

Facebook , LinkedIn , Twitter , Youtube

 

Více na: www.exxonmobil.cz


KMPG Česká republika

KPMG Česká republika?

KPMG Česká republika je jednou z členských firem celosvětové sítě poradenských společností KPMG. Poskytuje služby v oblasti auditu , daní , poradenství a práva .

 

Více na: www.kpmg.cz

Partneři

CK Mundo

CK Mundo

CK Mundo je cestovní kancelář pro mladé lidi ať už věkem, nebo duchem. Ve své nabídce má poznávací zájezdy s turistikou, cyklozájezdy, ale i letecké zájezdy. Snaží se aby se každý cítil na zájezdu jako s partou kamarádů, i když jede jako jednotlivec. Na trhu působí již více jak 14 let.

Více na: www.mundo.cz

 

Era - finanční služby Poštovní spořitelny

logo

Máte někdy nedostatek peněz na svém účtu? Určitě si zároveň s Era osobním účtem pořiďte Era kontokorent. Pokud vám právě chybí peníze, pomůže vám Era půjčka. Máte opačný problém a na osobním účtu se vám zbytečně hromadí peníze? Uložte je výhodně na Era termínovaný vklad.

více na: www.erasvet.cz

 

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČZU

A o tom to všechno je!

Více na: www.czu.cz

 

Provozně ekonomická fakulta
ČZU v Praze

PEF

PEF je vzdělávací a vědecká instituce, která poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic.

Více na: www.pef.czu.cz

 

Fakulta lesnická a dřevařská    
ČZU v Praze

 

Více na:  www.fld.czu.cz  

 

Student Travel

Skupina lidí, která se skládá z profesorů tance, animátorů, studentů VŠ a profíků, co pracují v turistice. Nejsme žádní amatéři, ale jsme Team, který Ti garantuje zaručeně kvalitní program se zábavou na profesionální úrovní.

Více na: www.studenttravel.cz

 

XIAOMI MOBILE

 

Více na:  http://xiaomimobile.cz/


Naši přátelé

aneb iZUN potkáte u piva s těmito weby:

KTV

Katedra tělesné výchovy (KTV) je celouniverzitní samostatné pedagogické pracoviště zaměřené na výuku tělesné výchovy studentů a na organizaci sportovních a pohybových aktivit studentů a zaměstnanců ČZU v průběhu celého roku. 

Více o spotovních kurzech také na Facebooku .

    logo

Asociace studentů

Asociace studentů je skupina studentů ČZU, kteří již delší dobu pořádají jednotlivě akce pro studenty ČZU. Spojili se za účelem vytvoření ještě lepších, lákavějších a zajímavějších akcí pro Vás!

ČZU:Go!

Hlavním cílem této organizace je připravovat volnočasové aktivity pro studenty, pedagogy, doktorandy a absolventy ČZU. Do portfolia spadají především seznamovací kurzy pro nastupující prváky, filmové festivaly, Majáles, Miss Agro, klubové akce, sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Manažerský klub při PEF ČZU

MK je nezávislým, neziskovým zájmovým sdružením manažerů, akademických pracovníků a dalších osob se vztahem k managementu – řízení.

Wild Cheerleaders

Je tým studentek, jehož cílem je zpestřovat kulturní a společenské dění na ČZU a zároveň podporovat a povzbuzovat ostatní sportovce a týmy a v neposlední řadě také reprezentovat ČZU na soutěžích v cheerleading.

logo

Foxmaterial

FoxMaterial.cz má být místem, kde každý najde to, co do školy potřebuje - ať už se jedná o pomoc se studiem (doučování online) nebo o kvalitní materiály (příklady, seminárky, video přednášky, apod.), které pomohou látku dobře pochopit a nastudovat.

VAŠE LIGA

Největší amatérská liga

Waybook - spolujízda

Way book

Jsi student a dojíždíš do školy nebo na kolej? Projekt, který zaplňuje poloprázdná auta a zlevňuje cestu.

Vysoké školy

Seznam vysokých škol v České republice

Unipoker

Amatérská univerzitní pokerová liga, bratrský projekt VŠ LIGY. Texas Hold´em je nejoblíbenější variantou pokeru, hraje ji na světě více než 180 milionů lidí. 

 

Grafické prvky pro partnery:

 

Korporátní design

bannery

 

Rubriky

Úvodní obrázek
Můžete být klidně rambo z TF a tíhnout k bylinkám,...
Úvodní obrázek
Lidem, kteří se rozhodli během pátku 18.8. a...
Úvodní obrázek
Obsah: Plavání Aerobik Posilovna Volná místa v h...
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...