Registrace |  Přihlášení
nahoru
home

¬ Partneři & Přátelé


iZUN spolupracuje při přípravě článků a akcí s nejrůznějšími typy organizací a firem. Vyhledáváme partnery pro všechny naše aktivity spojené s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Cílem spolupráce je získat prostředky, které nám pomohou poskytnout studentům co nejkvalitnější informace ze studentského prostředí. Uzavíráme oboustranně výhodná partnerství jejichž prostřednictvím můžeme kvalitněji zpracovávat aktuální témata, propagovat univerzitu a nabídnout studentům užitečné informace a služby.

Hlavní partneři

ExxonMobil

ExxonMobil is the world's largest publicly traded international oil and gas company, providing energy that helps underpin growing economies and improve living standards around the world.

 

Facebook , LinkedIn , Twitter , Youtube

 

Více na: www.exxonmobil.cz


KMPG Česká republika

KPMG Česká republika?

KPMG Česká republika je jednou z členských firem celosvětové sítě poradenských společností KPMG. Poskytuje služby v oblasti auditu , daní , poradenství a práva .

 

Více na: www.kpmg.cz

Partneři

CK Mundo

CK Mundo

CK Mundo je cestovní kancelář pro mladé lidi ať už věkem, nebo duchem. Ve své nabídce má poznávací zájezdy s turistikou, cyklozájezdy, ale i letecké zájezdy. Snaží se aby se každý cítil na zájezdu jako s partou kamarádů, i když jede jako jednotlivec. Na trhu působí již více jak 14 let.

Více na: www.mundo.cz

 

Era - finanční služby Poštovní spořitelny

logo

Máte někdy nedostatek peněz na svém účtu? Určitě si zároveň s Era osobním účtem pořiďte Era kontokorent. Pokud vám právě chybí peníze, pomůže vám Era půjčka. Máte opačný problém a na osobním účtu se vám zbytečně hromadí peníze? Uložte je výhodně na Era termínovaný vklad.

více na: www.erasvet.cz

 

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČZU

A o tom to všechno je!

Více na: www.czu.cz

 

Provozně ekonomická fakulta
ČZU v Praze

PEF

PEF je vzdělávací a vědecká instituce, která poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic.

Více na: www.pef.czu.cz

 

Fakulta lesnická a dřevařská    
ČZU v Praze

 

Více na:  www.fld.czu.cz  

 

Student Travel

Skupina lidí, která se skládá z profesorů tance, animátorů, studentů VŠ a profíků, co pracují v turistice. Nejsme žádní amatéři, ale jsme Team, který Ti garantuje zaručeně kvalitní program se zábavou na profesionální úrovní.

Více na: www.studenttravel.cz

 

XIAOMI MOBILE

 

Více na:  http://xiaomimobile.cz/


Naši přátelé

aneb iZUN potkáte u piva s těmito weby:

KTV

Katedra tělesné výchovy (KTV) je celouniverzitní samostatné pedagogické pracoviště zaměřené na výuku tělesné výchovy studentů a na organizaci sportovních a pohybových aktivit studentů a zaměstnanců ČZU v průběhu celého roku. 

Více o spotovních kurzech také na Facebooku .

    logo

Asociace studentů

Asociace studentů je skupina studentů ČZU, kteří již delší dobu pořádají jednotlivě akce pro studenty ČZU. Spojili se za účelem vytvoření ještě lepších, lákavějších a zajímavějších akcí pro Vás!

ČZU:Go!

Hlavním cílem této organizace je připravovat volnočasové aktivity pro studenty, pedagogy, doktorandy a absolventy ČZU. Do portfolia spadají především seznamovací kurzy pro nastupující prváky, filmové festivaly, Majáles, Miss Agro, klubové akce, sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Manažerský klub při PEF ČZU

MK je nezávislým, neziskovým zájmovým sdružením manažerů, akademických pracovníků a dalších osob se vztahem k managementu – řízení.

Wild Cheerleaders

Je tým studentek, jehož cílem je zpestřovat kulturní a společenské dění na ČZU a zároveň podporovat a povzbuzovat ostatní sportovce a týmy a v neposlední řadě také reprezentovat ČZU na soutěžích v cheerleading.

logo

Foxmaterial

FoxMaterial.cz má být místem, kde každý najde to, co do školy potřebuje - ať už se jedná o pomoc se studiem (doučování online) nebo o kvalitní materiály (příklady, seminárky, video přednášky, apod.), které pomohou látku dobře pochopit a nastudovat.

VAŠE LIGA

Největší amatérská liga

Waybook - spolujízda

Way book

Jsi student a dojíždíš do školy nebo na kolej? Projekt, který zaplňuje poloprázdná auta a zlevňuje cestu.

Vysoké školy

Seznam vysokých škol v České republice

Unipoker

Amatérská univerzitní pokerová liga, bratrský projekt VŠ LIGY. Texas Hold´em je nejoblíbenější variantou pokeru, hraje ji na světě více než 180 milionů lidí. 

 

Grafické prvky pro partnery:

 

Korporátní design

bannery

 

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...