Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Slovo Šéfredaktora

iZUN vstupuje do pracovního léta. Co ho čeká na podzim?

6. Červenec, 2014
Úvodní obrázek
Další akademický rok tento týden zavřel na ČZU své dveře, a tím končí i šestá sezóna našich novin. iZUN.eu se, tak jako každé léto, ukládá k letnímu spánku, ve kterém bude nabírat síly na další akademické zápolení. Jaký vlastně byl ten ročník 2013/2014 a co nás bude čekat v tom následujícím?

iZUN před začátkem zimního semestru doznal zásadních personálních změn, které pro něj neznamenaly zrovna jednoduchý start do semestru. Naštěstí za těch 5 let fungování na univerzitě iZUN ukázal, že se jen tak nějaké překážky nezalekne. Díky tomu jsme všem nastupujícím „bažantům“ představili náš areál v Průvodci prváka, vydali druhé tištěné číslo s názvem Cesta a vyprodukovali již třetí iZUN kalendář pro rok 2014, který se svým charakterem a pojetím opět posunul o velký kus dopředu.

 

Během roku nám také neutekly nejdůležitější studentské akce, které jsme pečlivě zaznamenávali. Byli jsme na vítězné Hokejové bitvě, pražském Majálesu, Dni rekordů a především Miss Agro. A třeba právě naše fotky Miss iZUN vyvolaly v mediálním světě velký rozruch, a tak se o nich mluvilo například na portálech extra.cz nebo tn.cz.

 

Připravili jsme pro vás také řadu akcí, počínaje zimní i letní Burzou skript, a konče hudebním soubojem iZUN Music Challenge nebo suchdolskou Beer ligou.

 

Rok následující, tedy akademický 2014/2015, bude v mnoha směrech podobný, ale také přelomový. Během šestého roku naší existence jsme sbírali vaše podněty a nápady a přes léto budeme pracovat na tom, abychom již fungující věci vylepšili a přidali jim tu správnou šťávu.

 

V září opět zachráníme tápající nováčky v Průvodci prváka, vykouzlíme v pořadí třetí papírovou verzi iZUNu a přineseme už tradiční iZUN kalendář 2015, který tentokrát ponese opravdu punc výjimečnosti a exkluzivity, protože v našem hledáčku uvízly opravdu ty nejkrásnější a neúspěšnější dívky z ČZU.

 

 

Na začátku semestru vyjdeme s opravdu velkou novinkou.

 

 

Tím ale zdaleka nebudeme končit. Inovace chystáme i v našich akcích, které vám opět během obou semestrů budou přinášet radost a potěšení. Funkčních změn dozná také náš web a rovnou k tomu dostane i nový kabátek. A v neposlední řadě na začátku semestru vyjdeme s opravdu velkou novinkou, která nám všem ještě více zpříjemní už tak krásné chvíle na univerzitě.

 

Ať už máte iZUN v oblibě, nebo je tomu jinak, budeme rádi, pokud se i v následujícím roce budete na náš web vracet a čerpat z něho nové poznatky a informace. Už sedmým rokem se pro vás budeme snažit připravovat plnohodnotný obsah pro vaše potěšení.

 

Na závěr bych nám všem rád popřál fajn léto, minimum starostí a maximum zábavy. Na začátku října na shledanou!

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 20. 11. Týden otevřených přednášek na FŽP...
isic
24. sezona PFK - Prague Philharmonia   Od 10....
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...