Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Slovo Šéfredaktora

Legendy přichází! Skočte si pro třetí papírové vydání iZUNu

30. Listopad, 2014
Legendy
Ještě než Suchdol pokryjí první sněhové vločky, snese se na ČZU něco podobně krásného. Po dvou a půl měsíci příprav jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit naše třetí papírové vydání, tentokrát s názvem Legendy. K dispozici bude první prosincové dny v areálu ČZU.

Možná se ptáte, proč zrovna Lengendy. Ti z Vás, kteří na ČZU již nějakou dobu studují, vědí, že naše škola je plná neuvěřitelných příběhů, zajímavých lidí a nezapomenutelných zážitků. Každý den vznikají nové a nové legendy, na které budeme, ať už s úsměvem nebo kapkou ironie, vzpomínat. Naplnit tak třetí číslo nebylo velký problém. Ba naopak. Legendární příběhy spojené s ČZU by vydaly na čísla minimálně tři.

Nejlepší komentář

 

 

A o jaké legendy se s Vámi ve třetím čísle podělíme? Tou největší bude rozhodně Barbora Špotáková, kterou jsme vzali na jedno orosené po fotbalové exhibici na Dukle. Byl to jeden z nejpříjemnějších rozhovorů, který jsme kdy v iZUN dělali.

 

Potom zabrousíme do trochu pikantnějšího tématu. Jak se člověk dostane k práci erotické video společnice? Co všechno tohle zaměstnání obnáší a kolik peněz si můžete vydělat? S intimní zpovědí se nám svěří jedna ze studentek ČZU.

 

 

Přes rozhovor s Romanem Vaňkem, novou kvestorkou ČZU či recept na famózního naloženého bažata se dostaneme k dalšímu třaskavému tématu. Vyzpovídali jsme totiž legendární katy. Kantory, kteří podle Vás už od pohledu vzbuzují strach a u zkoušky si s nimi není radno zahrávat! Co nám v rozhovoru prozradí?

 

 

Na odlehčení se pak na závěr podíváme do útrob Univerzitního klubu Kruháč, kam jsme zašli na jedno za Honzou a Davidem, místními inventáři. A bude řeč i o lesácích!

 

 

To je jen malý výčet toho, co Vás na 28 stranách třetího iZUN čísla čeká. A kde vlastně budete mít možnost zdarma třetí číslo získat?

 

Distribuční místa a časy:

Časopis bude k dostání od pondělí 8. 12. na těchto stálých místech:

  • Menza, SIC, stojany na kolejích, u přednáškových místností na všech fakultách, IVP

 

Zároveň dojde od pondělí 8. 12. do středy 10. 12. k rozdávání na těchto místech:

  • 8:30 - 10:30 - U automatu s mlékem (kousek od zastávky Zemědělská Univerzita). Mezi druhými a třetími závorami směrem na PEF a AGRO.
  • 11:30 - 13:00  - Vestibul menzy.

 

 

Věříme, že se při čtení třetího čísla budete bavit stejně dobře jako my při jeho tvorbě. Pěkné počtení!

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Je tohle hoax, nebo proč není papírový izun ani v Menze, SICu, stojanech na kolejích, u přednáškových místností na všech fakultách a vestibulu menzy ani nemluvě?

Není to hoax. Dodavatelská tiskárna nám bohužel kvůli logistickým problémům objednané výtisky zatím nedovezla. Distribuce se tedy posouvá na příští týden. http://izun.eu/aktuality/rozdavani-papirovky-odlozeno-aneb-pocasi-ukazalo-svou-moc

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 20. 11. Týden otevřených přednášek na FŽP...
isic
24. sezona PFK - Prague Philharmonia   Od 10....
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...