Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Slovo Šéfredaktora

Úvodní slovo šéfredaktora pro Akademický rok 2017/2018

2. Říjen, 2017
Úvodní obrázek
Po roce tu máme opět nový akademický rok. S ním mnoho dalších zkušeností, nově nabytých vědomostí, nových či stálých partnerství, přátelství. Nevíme, čím nás překvapí, zda-li vše splníme jak si plánujeme, ani to jestli nás cesty osudu nesvedou na úplně jinou kolej, než plánujeme.

Vážení čtenáři, vážené čtenářky,

 

jsem rád, že jste na začátku akademického roku našli cestu a chuť vrátit se na náš web Univerzitních novin ČZU, samozřejmě nemohu opomenout i studenty prvních ročníků, kteří sem zavítají poprvé. Přes prázdniny jsme nelenili a v rámci „publikačního odpočinku“ jsme navštěvovali festivaly, abychom i Vám, kteří se festivalů nemohli zúčastnit, poskytli reporty a fotografie. Letošní léto bylo našlapané, takže článků bylo vcelku přehršle. Ovšem nejen redaktoři nezaháleli, ale i ostatní připravovali teambuildingy a motivaci pro náš team, zvelebení kancelářských prostor, ale i „podhoubí“ projektů, které nás v následujícím roce čekají. Došlo k „omlazení“ většiny vedoucích jednotlivých sekcí a některým byla do rukou dána taková důvěra, kterou iZUN ještě nezažil. Já osobně jim věřím, jsou to mladí, energetičtí a nadšení studenti, kteří chtějí něco dokázat, nekladou si malé cíle a pevně doufám, že nezklamou iZUN, mě, i Vás čtenáře a naše příznivce. Letošní akademický rok bude pro iZUN předurčen pro velké změny, které pocítíte a oceníte nejen Vy čtenáři.

 

Naše univerzita vzkvétá, roste a jelikož nám jde příkladem, chceme na tom být stejně. Samozřejmě se najdou i tací, kteří si potřebují někde rejpnout, upozornit na problémy či nedostatky naší Univerzity anebo iZUNu. Takovéto jedince budeme akceptovat a chápat, ale musí si uvědomit, že v iZUNu působí všichni dobrovolně, dělají to jako svůj koníček ve volném čase a nezdravá kritika jim může zničit jejich entuziasmus. To samé platí v rámci univerzity, pokud máme univerzitu rádi, nevidím důvod, proč bychom ji měli hanobit, vyzdvihovat drobné či větší nedostatky a neudržet její dobré jméno, ať už na úrovni národního akademického života, či široké veřejnosti.

 

 

Udržme dobré jméno univerzity

 

 

Čeká nás přelomový akademický rok, nastoupí nově zvolený rektor, kdo to bude, zůstává stále pod rouškou tajemství, kandidáti byli dnes představeni, ovšem, kdo se jím stane zůstává v „rukou“ akademického senátu. My v organizaci a určitě i ostatní členové akademické obce věří, že bude zvolen kandidát, který svými zájmy bude maximálně napomáhat v rozkvětu univerzity a bude svými rozhodnutími ku prospěchu celé akademické obce.

 

Nejlepší komentář

 

Závěrem bych Vás rád jménem svým i za iZUN pozval ze začátku na „Zahajovačku“, Burzu skript, Beer ligu a jiné naše projekty. Jsme rádi, že nás čtete a začátkem letního semestru Vás odměníme iZUN papírovou verzí. Děkujeme, že při nás stojíte již 9 let!

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Achjo.
Tak snad brzy bude nová volba šéfredaktora :-)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...