Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Slovo Šéfredaktora

Zemědělka ožila, přišel čas návratu na tvrdé židle v posluchárnách

29. Září, 2015
Úvodní obrázek
Rok se přepnul do podzimního módu. Oblékáme více vrstev oblečení a ráno se nám kouří od pusy i v případě, že v ruce nedržíme cigaretu. A je to právě to období, kdy nám, ostříleným vysokoškolákům, začíná “jen” další semestr, zatímco prvákům započne nová, občas stresující, ale velmi intenzivní životní kapitola, na níž budou dlouhou dobu vzpomínat.

Nastal čas přejít do stavu profesionálního studenta. Své prázdninové lásky necháme odpočívat a začneme se opět věnovat těm semestrálním. Vzhůru do nového akademického roku, dalšího nejlepšího roku našeho života.

  

První úspěšný krok hezky pravačkou můžete učinit již 1. 10. 2015, kdy se v 19:00 v klubu Roxy koná Oficiální zahajovací party ČZU. Poslední vstupenky můžete zakoupit ještě ve středu 30. září před Menzou. Na místě maximálně už jen pár nezaplacených rezervací.

 

Velmi rád bych Vám všem připomněl, že právě probíhá nábor do našich novin. Hledáme úplně všechny, kteří mají chuť do práce, vlastní nápady a dokáží pracovat v kolektivu. Buďte u všeho, pronikněte s námi do tajných koutů suchdolského impéria. Pojďte si k nám vyzkoušet práci s lidmi, vedení vlastního týmu, plánování, zábavu ale i otročinu. 

 

zahajovacka

 

Již brzy se dočkáte papírové verze, která ponese název „Generace“. Oprášíme staré běžky, zavzpomínáme na olympijské medaile, zjistíme, jak to bude fungovat v budoucnu. Očkem nakoukneme také na nové stavby v  areálu.

 

 

Před prázdninami jsem sliboval několik překvapení, ano stále je chystáme, ale bohužel si budete muset počkat trochu déle. Změna bude gigantická a pro všechny určitě znatelná. Tato změna bude tečkou za další kapitolou, kterou už kniha s názvem iZUN obsahuje. Nová strana bude z jiného papíru a bude mít i trochu jiné barvy. Bude více s Vámi a méně s dobytkem. 

  

Přeji příjemný začátek školního roku, a pokud se mnou budete chtít prohodit pár slov, mou druhou kolejí je Univerzitní klub Kruháč, kde rozmlouváme o možném i nemožném.

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

To jsi teda vážně frajer, když je tvou druhou kolejí Kruháč, to asi taky vypovídá o úrovni tohohle média.

Gauranga

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...