Podnikatelský inkubátor ČZU – podpora začínajících podnikatelů

Thursday 20. 3. 2014 | Univerzita

Nosíte v hlavě nápad, ale od realizace vás odrazují vysoké počáteční náklady, strach nebo málo zkušeností? Na univerzitě bude od září fungovat podnikatelský inkubátor, který všechny zmíněné neduhy minimalizuje a vy dostanete šanci, abyste opravdu ukázali, co ve vás je.

Na úvod si vysvětleme, co to vlastně ten inkubátor vlastně je. Jedná se o prostředí, do něhož jsou umisťovány začínající firmy nebo týmy lidí, které si ještě firmu nezaložili. Náš inkubátor se při svém vzniku inspiroval již fungujícími projekty, a to jak českými, jakými jsou inkubátor ČVUT, Node5 nebo ČKD, tak i zahraničními — izraelský inkubační model či inkubátory v USA a Velké Británii.

Pro koho je inkubátor určen?

S nápadem může přijít jakýkoli student naší univerzity. Nezáleží na tom, z jaké je fakulty. Jediné, co rozhoduje, je kvalita nápadu a studentovy schopnosti. Pokud byste plánovali mít v týmu společníka z jiné pražské VŠ, takový případ by se řešil individuálně, ale nemělo by se jednat o velký problém.

 

 

...vzhůru do přemýšlení, vytváření byznys plánů a utváření strategií pro vaši budoucnost, která může být veliká. A jak to všechno bude probíhat?

V průběhu jara se na všech fakultách rozeběhne série předná

...


více na www.izun.eu