iZUN Průvodce po ČZU 2017 - Podmaňte si svou školu!

Friday 29. 9. 2017 | Univerzita

Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě nedávno byli také prváci, víme, jak nepřehledná a rozlehlá Vám naše univerzita může připadat. Nepřehlednost rozvrhu, učeben a povinností Vám někdy může způsobovat těžkou hlavu (co kde vyzvednout, nebo co kam podat). Proto jsme pro Vás, ale i pro všechny ostatní zemědělce, kteří v našem areálu občas tápou, vytvořili jako Univerzitní noviny ČZU iZUN.eu již počtvrté tohoto malého průvodce. A to jak v této papírové, tak v online verzi na našem webu www.izun.eu. Věříme, že díky svému obsahu a rozměrům se Vám na začátku univerzitního studia na ČZU stane dobrým pomocníkem.

Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě nedávno byli také prváci, víme, jak nepřehledná a rozlehlá Vám naše univerzita může připadat. Nepřehlednost rozvrhu, učeben a povinností Vám někdy může způsobovat těžkou hlavu (co kde vyzvednout nebo co kam podat). Proto jsme pro Vás, ale i pro všechny ostatní zemědělce, kteří v našem areálu občas tápou, vytvořili jako Univerzitní noviny ČZU iZUN.eu již počtvrté tohoto malého průvodce. A to jak v této papírové, tak v online verzi na našem webu www.izun.eu. Věříme, že díky svému obsahu a rozměrům se Vám na začátku univerzitního studia na ČZU stane dobrým pomocníkem.

Obsah Podmínky studia Jak se neztratit v labyrintu učeben a budov Sport na ČZU ISIC - Karta pro všechno Informační systémy Buďte online - Jak na wifi Mobilní aplikace Software pro studenty ČZU Kde zahnat hlad a žízeň Kluby, restaurace, kavárny Kde kopírovat a kde rozmnožovat Všechny otvíračky na jednom místě iZUN tipy. Staň se mazákem snadno a rychle Oslov...


více na www.izun.eu