HIP HOP KEMP aneb moderní Ghetto

Monday 28. 8. 2017 | Out of ČZU

Leč moji návštěvu HIP HOP KEMPu přerušily zdravotní potíže, ráda bych se pokusila objektivně vystihnout atmosféru tohoto velmi specifického hudebního letního festivalu.

Je super, že z Prahy Hradec Králové není daleko a že se festival koná přímo ve Festivalparku, kde se mi to líbilo mnohem víc, než jsem čekala. Super prostředí pro pořádání festivalu je to hlavně proto, že je zde spousta možností úkrytu návštěvníků před neúnavným sluncem, nebo naopak před návaly deště, a navíc je možné v podstatě kdekoliv nalézt vyvýšené místo, ze kterého je skvělý rozhled na celý festival.

 

 

 

Pořadatelé navíc naprosto dokonale vychytali různá podia, chill koutek a vyvýšenou rampu, kde se dalo skvěle odpočívat a zároveň sledovat okolní dění. Nechyběla ani brána chrlící příjemnou vodní páru, kterou návštěvníci ocenili zejména v pátek, kdy bylo největší vedro.

 

 

Co se týče doprovodného programu, byla jsem nejvíc nadšená z pár tanečních workshopů, které si připravili velmi dobří lektoři. Odpoledne a večer se na podiu uskutečňovaly taneční battly, které mě osobně, jakožto

...


více na www.izun.eu