Co přinesl sedmý ročník Suchdolské Beer ligy?

15. 10. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak již je tradicí, krátce po začátku zimního semestru se na Suchdole odehrál „sportovní, pivem prolitý zážitek“. Tentokrát jsme se na startu sešli 14. 10. Jak sedmý ročník probíhal a kdo nakonec zvítězil?

Bohužel nám nepřálo počasí, takže počet týmů byl menší, než jsme zvyklí. Na startu se sešlo šest týmů a jak je dobrým zvykem, startovalo se z Kruháče. Pravidla jsme oproti minulému roku nezměnili, takže se startovalo štafetou malého piva.

Většina týmů třetinku vyexovala v nejkratším možném čase, tudíž se závodníci po pár vteřinách ocitli na trase. Pořadí hospod jsme nechali na samotných závodnících, nicméně oproti tradičnímu okruhu se neběželo na Céčko, ale na Sever. Takže kompletní trasa čítala hospodu na Starosuchdolské, sportbar na Internacionální, již zmíněný Sever, Jih a Géčko.

bl1

Téměř všichni bojovníci vypadali na startu velmi sebevědomě a doufali, že si běží pro hlavní cenu, tedy 50litrový sud piva. Avšak některým došly síly po pár minutách. Na stupínku vítězů jsme tedy viděli polovinu zúčastněných týmů.

bl2

Krásné třetí místo vybojoval tým Kyblík penisů, na druhém místě se umístili Jiní lidé a nejlepší čas předvedli Královští leprikóni, což jsou nyní dvojnásobní mistři, protože se jim povedlo obhájit minulé vítězství. Dokončili v úctyhodném čase 37:28.

Dovolíte Královským leprikónům hattrick, nebo jim někdo šňůru přeruší? To je otázka, jejíž odpověď na nás čeká na jaře v dalším kole Suchdolské Beer ligy! Věříme, že počasí nám příště nakloní svou přízeň a na startu se sejdeme minimálně v jednou takovém počtu!

Více fotografií najdete na našem Facebooku.

Autoři: Magdaléna Borková Foto: Adam Píša, Filip Soukup