X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

ČZU má novou královnu krásy, Miss Agro je plnoletý festival!

11. Květen, 2016
Areál Miss Agro
Osmnáctý ročník Miss Agro je úspěšně za námi. Tisíce diváků se přišlo podívat na největší open air festival konaný v nejkompaktnějším univerzitním kampusu v Čechách. Krásné počasí, ještě hezčí muzika a ty nejkrásnější dívky. Pokud jste chyběli, pojďte s námi alespoň z malé části nasát atmosféru, od letošního roku již plnoletého, festivalu naší univerzity!

Program začal – jako již tradičně – ve dvě hodiny odpoledne. První kapelou, která nás potěšila svojí hudbou, byla kapela Dětský pokojíček, vítěz iZUN Music Challenge 2016. Během jejich vystoupení se v zákulisí začala děvčata připravovat na první disciplínu. Dále se nám představila kapela Covers for Lovers, po které následovalo vyhlášení výsledků z rektorského dne, který se konal dnes dopoledne.

 

Návštěvníci Miss Agro

 

Ve čtvrt na pět jsme mohli poprvé spatřit naši desítku finalistek. Proběhlo představení, rozhovory a promenáda v šatech. Následovalo vystoupení všemi očekávané kapely Sto Zvířat, kteří to na podiu rozjeli a dav, který se během tří hodinek nahromadil v našem areálu, přivedli do toho správného varu.

 

Sto Zvířat

 

Ve čtvrt na sedm přišla na řadu druhá část soutěže. Mohli jsme vidět promenádu v plavkách, vystoupení našeho krále Majálesu 2016 Vítka Klugera s jeho družinou a následovala takzvaná Speciální disciplína. Ta se odehrávala na atrakci, kdy dívky stály na stupíncích a velkými nafukovacími beranidly se snažily jedna druhou shodit.

 

Finaslistky při boji na atrakci

 

Mezitím probíhala zvuková zkouška legendární kapely Buty. Ve chvíli, kdy měla děvčata splněnou další disciplínu, se mohl rozjet mejdan. Na hity této kapely si minimálně pobrukoval snad každý a ten kdo ne, jako by nebyl.

 

Finálová desítka

 

Lehce po půl deváté naše oči potěšilo vystoupení ČZU Cheerleaders a pak přišel ten čas. Čas dozvědět se, která z deseti dívek se stane královnou ČZU pro tento rok. Vyhlášení se svorně ujali pan rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr.h.c. a pan prorektor doc. Ing. Petr Heřmánek, Ph.D. s hudebním doprovodem od Honzy Nedvěda z kapely Bek Ofis.

 

 

Dámy a pánové, dovolte nám představit Vám vítězky 18. ročníku Miss Agro v těchto kategoriích:

 

Miss sympatie Tiger se stala dívka s číslem 10 Michaela Šubrtová
Miss iZUN se stala dívka s číslem 2 Nikola Nejedlíková
2. vicemiss se stala dívka s číslem 5 Markéta  Santajová
1. vicemiss se stala dívka s číslem 4 Patricie Joglová
Miss Agro 2016 se stala dívka s číslem 7 Lada Pařízková
 
Vítězka letošního ročníku Miss Agro

 

Po vyhlášení přišla chvíle klidu, ale to bylo jen ticho před bouří. Když se ozvaly první tóny kapely Mydy Rabycad, před podiem propukl dav v taneční euforii, která trvala až do samého závěru jejich vystoupení. Poté se návštěvníci pomalu ale jistě rozutekli.

 

Top 10

 

Nenechte si ujít rozhovory s kapelami a s vítězkou Miss Agro 2016 Ladou.

 

Mydy Rabycad

 

Plnoletost našeho festivalu byla oslavena velmi zdařile, proto doufáme, že i další ročníky budou minimálně stejně tak vydařené jako tento. Slunce, hudba, dobrá nálada – to jsou hlavní rysy Miss Agro. Příští rok to nepropásněte ani vy!

Nejlepší komentář

Fotogalerie

Celá galerie

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...