Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

Finalistka Miss Agro č. 7 - Eva Rojdlová

11. Květen, 2017
Úvodní obrázek
Eva je velká milovnice sportu. Od malička se věnovala gymnastice, ale kvůli nedostatku volného času, a ne příliš velkému talentu, toho nechala dřív, než se úplně zničila. Mimo gymnastiku ráda leze, jezdí na snowboardu, jí, tráví čas s přáteli a pije pivo. Je to veselá, přátelská, co se povinností týče trochu líná osoba, která je pro každou špatnost. Když se jí naskytne možnost vyzkoušet něco nového rozhodně se nedrží zpátky a jde do toho.

Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Studuji na FLD, obor Podnikání ve dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu. Původně jsem měla v plánu jít na jinou VŠ, ale to mi naštěstí nevyšlo. Na ČZU jsem se snažila najít takový obor, který nebude zaměřený čistě jen na ekonomii, kterou jsem studovala na střední škole, ale chtěla jsem přidat i něco nového. Nakonec to vyhrálo dřevo. A jsem za to nesmírně ráda. Nikdy bych nevěřila, že dokážu sama navrhnout a vyrobit židli, která se nerozpadne hned, jak si na ni sednu.

Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Loni v prváku jsme si tuto akci se spolužáky moc užili. Bylo tam všechno. Skvělá hudba, dobré jídlo, hodně pití, zábava a krásný holky. Od té doby do mě spolužáci neustále ryli, ať se přihlásím. Tak jsem si řekla, proč ne. Mohlo by být fajn vidět to všechno z té druhé strany.

Jak trávíš svůj volný čas?

Poslední dobou moc volného času nemám. Buď jsem ve škole, nebo na brigádách. Ale když už se najde nějaký volný den a nějaká dobrá duše, která ho se mnou chce trávit, jsem parťák pro všechno. Od sportu, po kulturu, pití, výletování i válení se a koukání na seriály.

 

 

 

Jak bys popsala svojí povahu?

Bláznivá, společenská, veselá, občas lehce natvrdlá a naivní holka, která se snaží užívat si studentský život, co jen to jde.

Čemu v životě nikdy neodoláš?

Dobrému jídlu, pití a seriálům.

Máš nějaký životní sen?

Je toho víc. Například najít si práci, která mě bude bavit. Vycestovat na delší dobu do zahraničí. Pomáhat lidem, kteří nemají lehký život. Ale všechna moje přání se dají jednoduše shrnout do slov „Být šťastná“.

Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Co se týče vzhledu, nemám konkrétní typ. Ať je velkej, nebo malej, vousatej, nebo oholenej, s kérkama či bez. Ale hlavně, abychom se měli rádi, respektovali se, nelhali si a nikdy se nenudili. Ocením, když si kluk umí udělat srandu sám ze sebe.

Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Nejspíš střecha MCEV II.

Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Jsem dost soutěživý typ, do všeho jdu po hlavě a umím si ze sebe udělat srandu. Ale nikdy bych kvůli vítězství nedělala něco, co je proti mým zásadám.

Čteš iZUN.eu?

Když jsem v menze, tak časopis většinou prolistuji a často se na iZUN proklikám i přes Facebook.

Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Je to hrozné a bohužel se to děje stále dál. V ČR se v posledních letech podmínky velkochovů o něco zlepšily, ale i přes snahu aktivistů, jako jsou Děti Země apod., jsou dnešní velkochovy zvířat pořád spíše pracovní tábory, než místo k žití. Tyto otřesné životní podmínky navíc vedou ke zhoršení produktů. Tím samozřejmě netvrdím, že by všichni měli být vegetariáni a vegani, abychom ušetřili nebohá zvířata. Já například jím vejce jen od babiččiných slepic.

 

Evě přejeme v soutěži hodně štěstí, a pokud Vás právě ona zaujala, můžete jí poslat svůj hlas do soutěže o Miss iZUN.

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...