X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

Nová dimenze informací - přichází iZUN TV!

14. Říjen, 2012
Úvodní obrázek
Neděle 14. 10. 2012 znamená jeden z velkých milníků v historii iZUN. Právě dnes spouštíme nový projekt, revoluci v dojení informací, s názvem iZUN TV. Vítejte u nultého pilotního dílu.

Během léta se nám podařilo uvést k životu projekt, díky kterému se zase o něco jednodušeji dozvíte o všem, co se šustne v souvislosti s ČZU. Během jednoho pořadu s celkovou délkou okolo 12 minut (vyjma pilotního dílu a obzvláště důležitých akcí) vám zprostředkujeme to nejdůležitější, co se během měsíčního cyklu na ČZU a v jeho okolí stalo, nebo stane.

 

Vším tím vás budou provázet dvě naše krásné moderátorky Tereza a Veronika.

 

Pilotní díl ještě stoprocentně neukazuje všechny naše trumfy, kterými vás chceme zaujmout. Má za úkol představit celý koncept iZUN TV a navnadit vás na další pokračování.

 

Logo iZUN TV

 

Dnes se podíváme na to, co se stalo před začátkem akademického roku, jak to vypadalo na ČZU Go!, jak probíhalo focení iZUN kalendáře 2013 a projdeme si celý náš areál v interaktivním video průvodci.

 

Dost psaného textu, od toho tu iZUN TV není... Kamera, klapka, akce!

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Dozvíme se vše o sklizni potravin to je dobrý:-) Ať žije PEFka

opravdu "je" tím směrem klub C? :-P

Dotaz na redakci: Nebojíte se, že se iZUN TV zvrhne podobně, jako legendární, a téměř zapomenutá TV Lesák? :)

Jak se podle tebe zvrhla TV lesák?

No co jsem tak slyšel a četl, tak původní idea TV Lesák byla podobná, jako Vaše - tedy informovat o dění na ČZU, zejména pak na lesárně... Jenže při tvorbě reportáží se nedařilo držet vážnou tvář a tak vzniklo kvantum parodií, krátkých scének, skečů, reklam a několik "celovečerních" filmů ;) Díky bohu za to!!! No a kdybyste natočili podobnou pecku, jako je "Studoval jsem FLE", pak by to byla taková třešnička na dortu :)

Jsem si 100% jistý, že se to nezvrhne :) Víme co chceme dělat, víme jak to budeme dělat a budeme se toho držet. Informovat se vší seriózností, ale samozřejmě v zábavné a spontální formě!

Kéž by se to zvrhlo! Nové scénky z TV Lesák mi chybí :)

Přesně. TV lesák zná kvůli scénkám hodně lidí :-)

váš přehled o čzu je špatnej, ač jsem příznívec izunu, tak o místě kde jsem strávil své studijní roky a díky čemu mam dneska hodně peněz a říkaj mi v práci pane inženýre, jste tam nezmínili.. institut tropů a subtropů, proto u mě velkej mínus, to se nedělá vynechat "fakultu" z přehledu

Myšlenka dobrá, ale radši si příště trochu líp ověřte informace. Céčko je už několik let nejen zavřený, ale i zbouraný a sauna funguje už pěknou řádku let. Jinak pěkný video.

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...