Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

Rozšiřujeme naše řady. Nábor je tu!

6. Říjen, 2017
Úvodní obrázek
Když studuješ na ČZU, je hrozná škoda chodit jen na výuku a domů. Tahle univerzita je jedinečná svým uceleným kampusem, kde máš možnost trávit spoustu času. Jeden ze způsobů, jak si při studiu najít více kamarádů a získat cenné zkušenosti, je připojit se k některé ze studentských organizací. Funguje jich zde celá řada a patřit k některé z nich je super pocit. Navíc je to skvělý způsob, jak získat do životopisu zajímavý řádek, pro zaměstnavatele je v poslední době totiž velmi důležité, že při studiu na vysoké děláš něco navíc.
A kdo jsme my? iZUN.eu jsou univerzitní noviny, které fungují už několik let. Ale především jsme parta lidí, která má chuť něco dělat. Nejde jen o samotné psaní článků, snažíme se, aby rozsah naší činnosti byl co největší. V organizaci je řada pozic, takže každý se může vyřádit v činnostech jemu blízkých. Jsme nezisková organizace, klasickou mzdu tedy určitě čekat nemůžeš, ale benefity, jaké iZUN přináší, jsou mnohem zajímavější. Máš možnost dostat se do zákulisí mnoha akcí, povídat si s významnými lidmi, ať už v rámci univerzity nebo i mimo ní, a hlavně získáš partu lidí, se kterou se bavit prostě chceš! 
 

Jaké pozice u nás můžeš obsadit? 

Samozřejmě hledáme redaktory, i když se nesoustředíme jen na psaní, pořád je to pro nás stěžejní záležitost. Takže jestli rád píšeš, rádi tě u nás uvítáme! A jestli si myslíš, že ti psaní příliš nejde, nezoufej, přihlas se a my ti rádi se začátkem pomůžeme. Žádný učený z nebe přeci nespadl. A pokud jsi expert na náš krásný jazyk, máme pro tebe pozici korektora. 
 
Když rozklikneš naši webovku (http://izun.eu), hned si určitě všimneš mnoha fotoreportáží. Takže pokud máš foťák a chtěl bys nám v tomhle směru pomoct, neváhej a ozvi se. Jako fotograf se díky nám dostaneš na zajímavá místa včetně pódia při koncertech.
Se sekcí fotografů je úzce spojena i videoprojekce, snažíme se produkovat aftermovie z akcí a chystáme se na další projekty. Nápadů máme spoustu, jen nám chybí pár lidí, kteří by nám s videem a střihem pomohli. 
 
Pokud máš nápad na nějakou akci, nebo nám chceš s našimi stávajícími projekty pomoci, máme pro tebe pozici organizátora. Náplní práce je vše, co je potřeba k hladkému průběhu všeho, co pořádáme. Takže neváhej a napiš nám.
 
Pozice grafika je u nás neméně důležitá. Grafici se u nás podílejí na všech projektech, od plakátů na akce přes design našich triček po vzhled papírové verze novin. Jestli si teda s grafikou rád hraješ, nebo teprve začínáš a chceš si rozšířit své znalosti, dveře máš u nás otevřené.
 
Naše noviny jsou hlavně internetovým mediem, proto je u nás potřeba mít i dobrého programátora. Pokud se o tento obor zajímáš, neváhej a napiš, náš současný webmaster uvítá každou pomoc.
 

Zaujala tě některá z pozic, které hledáme? Výborně! Stačí nám napsat na nabor@izun.eu a můžeme se dohodnout. A jestli by ses k nám rád připojil, ale nevíš, na jaké pozici by ses nejlépe mohl/a realizovat, nevadí, napiš nám stejně a společně to vymyslíme.

 

Pohovory probíhají v říjnu, tak svou šanci nepropásni!

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...