Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

Studujte nerušeně a ekonomicky!

3. Leden, 2017
Úvodní obrázek
Mrkli jsme se na zoubek automatům, které prodávají špunty do uší za přemrštěných a nekřesťanských 20,- Kč. Nabízíme jiná řešení k zamezení přívodu rušivých elementů do uší téměř za nula nula prdlačky.

Věděli jste, že po univerzitě jsou pro tyto účely různě rozmístěny automaty na špunty do uší? Bohužel cena není nejpříznivější, jelikož atakuje cenovku 20 Kč/kus. Rozhodli jsme se obdobné špunty vyhledat v online obchodech a zjistili jsme, že ceny startují už od 3 Kč/kus a například v jedné nejmenovanné kamenné lékárně jsme obdobné špunty zakoupili za 5 Kč/kus. Proto si dovolíme napsat, že nám cena špuntů prodávaných v areálu ČZU přijde značně nepříznivá.

 

Jelikož mezi námi zřejmě není tolik milionářů, tak Vám v článku nabídneme několik porovnání a variant, díky nimž dosáhnete stejného výsledku jako se špunty za 20 Kč, ale mimo to si za obdobnou částku užijete mnohem více muziky! Vyhledali jsme zboží prodávané na ČZU v obdobné cenové relaci a v odlehčené formě si můžete srovnat, co vlastně za oněch 20 Kč dostanete.  

 

Automat na špunty do uší.

 

 Pokud si špunty rozhodnete koupit jinde, zbyde vám 20 Kč. Níže je několik příkladů, jak 20 Kč utratit a v případě nouze si z běžně dostupných věcí vyrobit jakousi náhradu. 

 

Žvýkačky

 

Ceny běžných žvýkaček se v bufetech po fakultách pohybují mezi 15-17,- Kč.

Pokud budeme počítat s horní hranicí ceny, tak při nákupu žvýkaček oproti špuntům ušetříme 3,- Kč. V menze si za tuto zbylou částku můžeme dopřát potěšení našeho žaludku zakoupením rohlíku, nebo sáhneme hlouběji do kapsy, přihodíme ještě jednou tolik a lup ho - máme i teplý chod v podobě skvělé polévky - zeleninového vývaru s vaječným svítkem, náš žaludek bude nejenom překypovat štěstím, ale my se díky silné olejové vrstvě budeme cítit sytí a to se prostě vyplatí!  

 
Ač budeme mít zásobu 10 kusů, tak ještě k tomu je můžeme používat opakovaně. Vždy, když budeme mít chuť na něco malého, můžeme jednu žvýkačku začít žvýkat a když budeme chtít nerušeně studovat, rozpůlíme ji a zastrčíme si ji do uší. Postup můžeme zopakovat několikrát, a to i opačným směrem. Výsledek je fantastický. Předžvýkaná žvýkačka v uších tlumí okolní ruch lépe než samotné špunty. A navíc s ušním mazem neztratí tak rychle příchuť.
 
Ceny žvýkaček.

 

Bájný zeleninový vývar s vaječným svítkem. 6,- Kč. Za ty korunky slast pro naše pohárky a ještě zbyde na dárky!

 

Prezervativy

 

Tento geniální produkt, kteří prvně vymysleli mistrní starodávní řemeslníci okolo roku 1350 před naším letopočtem ve Starém Egyptě, nabízí v dnešní době nekonečné množství využití a nemusí to být nutně sexuální hrátky.

Abychom potvrdili své tvrzení, tak vám vypíšeme několik klasických modifikací používání prezervativu a až potom se dostaneme k ochranné modifikaci před zvukem.

 

Do prezervativu můžem jaksi umístit svůj mobilní telefon, zajistit uzlíkem a vznikne velmi lehké, kompaktní, voděodolné pouzdro.

Případně můžeme prezervativ naplnit vodou, samozřejmě opět zajistit uzlíkem, a docílíme vytvoření skvělé mobilní cisterny na pitnou vodu, kterou si můžeme s sebou brát třeba na sport. Cisternu můžeme vylepšit proti mechanickému poškození uložením do ponožky.

 

Jednoduchým zajištěním a protažením ruličkou od toaletního papíru získáme účinné palné zařízení, kterým můžeme například obšťastnit své dětské příbuzné a neutratíme ani korunu navíc! (Jako munici je možné použít lentilky, kterých je po Mikuláši přebytek.)

 
K vizualizaci klikněte na tento odkaz
 
Nejlepší komentář
 

Většina zemědělských Casanovů jistě ví, že je možné si prezervativy zakoupit jednotlivě v automatech různě na toaletách po ČZU. Ženy na akademické půdě takový komfort nemají a pokud chtějí rychle získat gumového bodyguarda, tak musí navštívit dámské toalety v menze.   

 

Cena jednoho prezervativu z automatu činí 10,- Kč, takže za cenu špuntů do uší můžeme mít celkem dva prezervativy. A vzhledem k tomu, že máme i dvě uši, tak se snadno nabízí ještě hlavní možnost využití… prezervativ si natáhneme přes hlavu, získáme tak obstojnou ochranu proti rušivým elementům a zároveň i slušivou nepromokavou čepici. Boháči si kupují za tisíce údajně nepromokavé, “značkové” pokrývky hlavy, my však jsme lišáci mazání a obě mouchy zabijeme podstatně levněji. A proč dva? Je to jako s ženami. Dvě jsou vždycky lepší než jedna.

 

Automat na prezervativy.

 

Kelímky od kávy

 

Nejlevnější káva v automatech Cafe+co DELIKOMAT stojí 8,- Kč. To je výborná zpráva, jelikož za cenu špuntů do uší si můžeme dopřát tyto kávy hned dvě a ještě 4,- Kč investovat do nějakého nadějného projektu nebo si koupit pár - jak jinak než nejlevnějších - gumiček, proč? Po požití káv budeme mít jistě spoustu energie, kterou můžeme využít k výrobě hluchátek z kelímků pro normální studenty s běžným, studentským příjmem. Jednoduše navrtáme v kelímcích vždy dvě dírky proti sobě. Do otvorů navážeme gumičky a kelímky spojíme. Nyní zatrubte na fanfáry, jelikož máme hotovo!

 

Uši zastrčíme do kelímků, zafixujeme gumičkami pod bradou a přes temeno hlavy a hluchátka, které nás po finanční stránce nezruinují, jsou na světě!

 

Protože jsme noviny, které na svých čtenářích rozhodně nešetří, tak byl pro Vaši představu vytvořen obrázek k ilustraci. Proč utrácet za nesmyslně drahé licence, když postačující obrázek s profesionálním vzhledem lze vytvořit v programu Malování?

 

Proč utrácet za drahé licence k drahým programům?

 

 

Pivo

 

Ano, za 15,- Kč si můžeme koupit v restauraci Na Farmě malé pivo Gambrinus 11°. Jak vyrobit z piva špunty do uší? Nijak. Prostě než špunty do uší předražené je lepší zajít si na jedno orosené…

 

 

Pivo - tekutý nektar. 
 
 

→ Máte nápady jak ušetřit nebo si vyrobit ještě levnější špunty? Napište do komentářů!

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Parádní článek, pobavilo! :D

Debilita

Vážení,

upozorňujeme Vás, že informace, které podáváte svým čtenářům jsou jednoduše prokazatelně lživé a jedná se o pomluvu,:

§ 184Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

Cože ? Jaká pomluva ? Vyhrožování si ještě pamatuji z dob totality. Článek je napsaný s vtipem vlastním studentům. Kdo nechápe tento humor, tak ho snad může omluvit jeho stáří (a nezáleží na tom, kolik je mu vlastně let).

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...