Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Univerzita

Vůně svařáku a vánočního cukroví se rozline před menzou!

6. Prosinec, 2017
Úvodní obrázek
Hou hou hou....Vánoce jsou za chvíli tady! Pojďte s námi započít svátky ve velkém stylu a doražte na naše vánoční trhy a vánoční párty!

Pomaloučku, polehoučku se to blíží….Vánoce už nám klepou na dveře, Ježíšek na okno a Santa Claus už je na cestě na svých sněžných sobech, v popředí s rudým nosem soba Rudolfa, který mu svítí na cestu, aby z té Ameriky nezabloudil třeba do Čech.

 

Vánoční atmosféra

 

Koho ještě nepopadla ta správná vánoční nálada (touha utrácet za rozkošně nepotřebné hlouposti a obdarovávat s nimi své blízké, cpát se vším, co Vám padne pod ruku a celý den sledovat pohádky v televizi, zatímco se pomalu roztékáte na gauči:)), navštivte naše Vánoční trhy ČZU, tady Vám vánoční náladu určitě dodají!

 

Návštěvnící loňských vánočních trhů

 

A na co se můžete těšit? Na hoooodně voňavých stánků. Napekli jsme pro Vás vánoční perníčky všech tvarů a barev. Budeme grilovat klobásky, které můžete zapíjet poctivým vánočním punčem nebo svařákem, silným jako noha od kulečníku. A pokud by na Vás přece jen nebyl dost silný, doporučuji přinést si placatku rumu a “tunit” ho podle libosti. Nově se můžete těšit také na MiniBar a Minidonuty. Samozřejmostí je příjemná obsluha v podobě sličných vánočních skřítků a ježíškových pomocníků od nás z iZUNU. Třeba tu ulovíte i nějaký ten tématický vánoční dárek nebo můžete obdarovat sám sebe v podobě trička ČZU (300,-), protože to se hodí vždycky. Nikdy nevíte, kdy budete muset správně reprezentovat svou školu.

 

Klobásky

 

Čert s Mikulášem vem, že ještě nemáte ani jeden dárek a že se nebrodíme po kolena v závějích bílého sněhu, ale spíše v blátě, i přesto můžeme mít super vánoční náladu!

 

Perníčky

 

Vánočními trhy to nekončí, můžete směle pokračovat a vydovádět se na Vánoční párty v klubu C. A když při cestě na Céčko uvidíte samotného Santa Clause nebo skřítky ze severního pólu, věřte, že jste se nepřepili svařákem! Během párty bude probíhat soutěž o nejlepší vánoční outfit. Minimálně santovské čepičky a skřítkovská ouška všichni povinně sebou!

 

Jóó svařáček!

 

Vstupné je nekřesťanských 40 korun, a pokud přijdete ve vánočním oblečku, tak 30 křesťanských korun.

 

 

 

 


Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Vánoční trhy ČZU   Přípravy byly velké, ale natěše...
Úvodní obrázek
ZEMBAG Jedná se o pytel na skladování brambor,...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...