Registrace |  Přihlášení
nahoru
home

¬ kokavec

Obrázek uživatele kokavec
Ján Kokavec
Študujem odbor Lesníctvo, vo voľnom čase sa venujem športu (lezenie, turistika, plávanie, beh, skialpinizmus, jaskyne...), a samozrejme novinám. Rád sa zabávam s kamarátmi a užívam si život.

Příspěvky tohoto autora

Výtahem nebo po schodech?

ČLÁNEK - 8. March. 2014

Určitě jste si už někdy položili tuto otázku a uvažovali, zda se Vám chce čekat, nebo půjdete nahoru pěšky. Vyplatí se vůbec jezdit výtahem, nebo je rychlejší vyjít po schodech? To vše se v našem...

Máte žízeň nebo hlad, co takhle zkusit automat?

ČLÁNEK - 27. December. 2013

Zajisté jste již ochutnali nějakou tu bagetu nebo kávu z automatů na naší univerzitě. My jsme byli zvědaví a rozhodli jsme se za Vás zjistit o těchto zařízeních něco víc.

Střelecká soutěž „O pohár děkanů České zemědělské univerzity v Praze“

ČLÁNEK - 13. October. 2013

V pátek 11. října se na střelnici Lesů České republiky ve Vráži u Benešova uskutečnil již v pořadí druhý ročník střelecké soutěže v brokovém parkuru.

Jste hladoví? Pojďte si s námi uvařit něco chutného!

ČLÁNEK - 19. March. 2013

Znáte ten pocit, když jste hladoví a snědli byste cokoliv? Ale co si občas dát na něčem záležet a skutečně si to jídlo vychutnat? Nyní Vám přinášíme článek o tom, jak na to.

Pečují o areál, udržují ho krásný, ale skřítci to nejsou!

ČLÁNEK - 18. March. 2013

Jsou to vytrvalí pracovníci, které nezastaví horké slunce ani mrznoucí zima a hromady sněhu. Přesně tak, jsou to zaměstnanci z provozního zahradnictví!

Jak se plesalo na bálu FLD?

ČLÁNEK - 8. March. 2013

Všichni jste si již určitě všimli, že plesová sezóna již běží v plném proudu, a ani ČZU nezaostává. Po plese FŽP se v pátek 1. 3. uskutečnil ples FLD. A pokud jste tam nebyli, tak si buďte jistí, že...

Slovenská komunita na ČZU. Rozumiete Slovákom?

ČLÁNEK - 28. November. 2012

Nie, nemýlite sa, tento článok je písaný v slovenskom jazyku, to preto, lebo sme zistili, že na ČZU študuje veľká skupina Slovákov. A teda sme sa rozhodli ponúknuť aj im nijakú tu exkluzívnu akciu....

Odkud jsou studenti ČZU?

ČLÁNEK - 12. November. 2012

Možná jste se již sami nejednou ptali, kolik je na naší univerzitě zahraničních studentů, a protože my jsme zvědaví také, rozhodli jsme se zjistit to za Vás.

O pohár děkanů České zemědělské univerzity v Praze

ČLÁNEK - 17. October. 2012

Dne 12. října se na střelnici Lesů České republiky ve Vráži u Benešova uskutečnil první ročník střelecké soutěže v brokovém parcouru O pohár děkanů České zemědělské univerzity v Praze.

Co dělat, když není chuť k učení?

ČLÁNEK - 17. October. 2012

Je mnoho způsobů, jak trávit svůj volný čas, zvláště na naší univerzitě. V posledních letech je toho tolik, že si každý najde podle svého gusta. Je však jen málo aktivit, které vám dají tolik, co čas...

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 20. 11. Týden otevřených přednášek na FŽP...
Úvodní obrázek
Na Albertově i na Národní třídě jsme se setkali...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...