Dnešním dnem do funkce rektora ČZU nastupuje prof. Ing. Petr Sklenička, CSc.

01. 02. 2018 2 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka

Nového rektora jmenoval na čtyři roky v pondělí prezident Miloš Zeman. Jmenovací dekrety ovšem nejen náš nový rektor, ale i 11 dalších nově jmenovaných obdrželi v úterý z rukou ministra školství Roberta Plagy při slavnostním ceremoniálu v Karolinu. Rektoři měli původně převzít jmenovací dekrety, jak již bývá tradicí z rukou prezidenta, který však bez udání důvodů předání delegoval na ministra.


Dne 31. ledna 2018 ve 12 hodin proběhlo v Akademickém klubu formální předání funkce rektora.Přítomno bylo nejen současné i budoucí vedení, současní i budoucí děkani, ale i emeritní rektoři a děkani, předseda akademického senátu či zástupce studentů.

Jmenování proběhlo formálně a v přátelském duchu.  Prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. hc předal svému nástupci klíč od rektorské pracovny. Jako dar předal pero, které bude určitě využito k podpisu důležitých rozhodnutí či diplomů a první stočenou láhev z univerzitního vinařství, vína Pinot Noir, které po dva roky zrálo v barikovém sudu, v dárkové krabici, která byla vyrobena na Fakultě lesnické a dřevařské a popřál svému nástupci mnoho úspěchů ve funkci. 

Mrkni taky na tohle

Fotka
19. 02. 2018 0 0

Markéta Davidová: Budoucí královna českého biatlonu

Číst více
Fotka
17. 02. 2018 0 0

Hlasování pro Královnu Majálesu za ČZU začalo!

Číst více
Fotka
16. 02. 2018 0 0

Hlasování pro Krále Majálesu za ČZU začalo!

Číst více

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit.

Naši partneři

  • Exxon Mobile KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP