X

Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Hnůj Art

Sklizeň - 1. díl nového pořadu iZUN TV

11. Listopad, 2012
Úvodní obrázek
Před nedávnem jsme Vám představili náš nový projekt iZUN TV v nultém pilotním díle. Dnes na něj navazujeme historicky prvním dílem nového pořadu s názvem Sklizeň. U pořadu, který shrnuje to nejzajímavější dění na univerzitě za uplynulý měsíc. Vítejte u Sklizně!

V prvním díle naše moderátorky Tereza a Veronika vyrazily do Českého rozhlasu za naším bývalým studentem a dnes úspěšným moderátorem ČRo 2 - Praha, Pavlem Kudrnou. Bere úplatky? Dozvíte se velmi pikantní věci.

 

V druhé reportáži nám šéfredaktor univerzitních novin představí redakci iZUN.eu a přidá pár dalších zajímavostí ze života redakce.

 

Nakonec si v novém seriálu SuchdolStyle Verča v kampusu odchytí pár odvážlivců a položí jim několik štiplavých otázek ohledně módy a stylu oblékání. Tři "nebožáky" pak podrobí svému hodnocení.

Obsah 1. dílu Sklizně:

  • Rozhovor s Pavlem Kudrnou
  • Představení iZUN.eu
  • SuchdolStyle

 

 

 

 

 

Podívejte se také na předchozí, nultý díl iZUN TV!

 

V nultém díle jsme si představili naši univerzitu v interaktivním video průvodci, podívali jsme se do zákulisí iZUN kalendáře 2013 a připomenuli si to nejlepší z ČZU Go!

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Jsem jednoznačně pro znovuzavedení rozhlasu na ČZU :)

Ten nultý díl myslíte opravdu vážně? Do recese typu TV Lesák má daleko, takže to asi bude vážně. Na začátku školního roku by se to dalo chápat jako průvodce pro prváky, ale v listopadu? Když už vážně: Fakulta potravinových a přírodních zdrojů není, jmenuje se Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Ráda bych taky viděla onu zmiňovanou sklizeň potravin :-D
Tereza

pilotní díl byl odvysílán na začátku semestru Terezko. Teď se tu jen připomněl...

Myslíme to vážně. Jestli si se podívala, nultý díl vyšel druhý týden v říjnu, tudíž na začátku školního roku, ne v listopadu. Jasně, zapomněli jsme tam jedno slovíčko "agrobiologie" omlouváme se za to, že Tě to tak irituje :) Chyb je tam spousta a my se časem učíme. A na sklizeň potravin Tě s radostí zvu, ukážu Ti, jak je sklízíme z naší ledničky :) Jakub

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Samuel se v roce 2015 zúčastnil pěvecké soutěže Če...
Úvodní obrázek
Zmiňovaný institut sídlí nedaleko ČZU, hned u...
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Vstupenky na ZAHAJOVACÍ GALAVEČER
ZAHAJOVACÍ GALAVEČER proběhne 12. 2. 2018 od 19:00...