Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Inzerce

Doučování při studiu? Toto všechno můžete získat

13. Červenec, 2017
Úvodní obrázek
Studenti, kteří si vydělávají doučováním, získávají mnohem víc než jen samotný výdělek za učení. Doučovat při studiu jim dává výhodu pro kariérní budoucnost.

I když se to možná na první pohled nezdá, velké množství studentů se při studiu ve škole potýká s existenčními problémy. Už dávno to nejsou děti, ale ještě ani vydělávající „dospěláci“, kteří si mohou dovolit žít na vysoké noze. Zaplatit si však bydlení, stravu, případně školné a další náklady si musí i oni. Otázka však často zní: Za co?

 

Pokud patříte do kategorie studentů, vyřešit tento problém vám pomůže Domelie.cz. Na tomto portále si můžete najít doučování při studiu. První velkou věc, kterou tak můžete získat, je samotná brigáda. A spolu s ní přibude ve vaší peněžence i nějaká ta korunka, ale zároveň odpadnou starosti s tím, z čeho uhradit výdaje.

 

Nová brigáda vám však může přinést i nové kontakty. A nejen ty, které získáte během vyučovacího procesu se svým žákem. Nikdy totiž nevíte, koho daný člověk zná, příp. kdo je jeho rodič. Pokud se tedy u nich dobře zapíšete, možná získáte mnohem víc, než jste si na začátku brigády uměli vůbec představit.

 

Kromě kontaktů získáte i zkušenosti, a to je k nezaplacení. Životopisy většiny absolventů po skončení školy zejí prázdnotou, což je při žádosti o zaměstnání řadí u zaměstnavatelů na hromádku s velkým NE. Pokud se ale doučování při studiu bude týkat přímo vašeho oboru, do curriculum vitae vám přibude velké plus a případně i ANO v podobě pracovní smlouvy. Nesmíme totiž zapomenout, že po škole budou od vás všichni očekávat nejen teorii, ale i praxi.

 

Navíc si vás přímo na portále může všimnout nejen budoucí student, ale případně i budoucí zaměstnavatel. Výhodou je zvláště to, že u vašeho profilu se nacházejí i reference. A čím více pozitivních reakcí svítí u vašeho jména, tím více se zvyšuje vaše osobnostní skóre a důvěra ve vás jako člověka.

 

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Slavnostní otevření budovy CEMS II, tedy Centra ek...
Úvodní obrázek
Lidem, kteří se rozhodli během pátku 18.8. a...
Úvodní obrázek
  Přinášíme vám rozhovor, který byl součástí Papír...
Úvodní obrázek
V pátek se areál za vlakovým nádražím Švihov otevř...
Šéfredaktor
Za dobu, co jsem v iZUNu, prošly komentáře na naše...
Úvodní obrázek
5. díl povídky z kampusu, kde veškeré podobnosti s...