Registrace |  Přihlášení
nahoru
home
¬ Slovo Šéfredaktora

Hezké léto! Uvidíme se v říjnu

1. Červenec, 2015
Úvodní obrázek
Po roce jsme se opět dostali do vytouženého období většiny studentů. Někteří z nás máme před sebou prázdninové brigády, pálení skript, odstávku alkoholu a další věci, které se jen těžko daly zvládnout během semestru.

Je to už 7 let, co se na "Céčku" zrodil v hlavách studentů projekt univerzitních novin, který v této podobě setrval až dodnes. Pro někoho věc téměř nemyslitelná. - Totiž dělat něco pouze pro dobrý pocit, se v naší organizaci daří po celou tu dobu skvěle zvládat. Někdy je situace lepší, a někdy zase trochu horší. Ale v každém případě děláme svou "práci" rádi a věříme, že má nějaký smysl. A právě tímto článkem každý rok stručně shrnujeme svou práci a připravujeme Vás na další školní rok.

 

 

Během roku jsme se opět podíleli na mnoho akcích, které se udály na půdě ČZU, ale i mimo ni. Za zmínku určitě stojí zahajovací párty, kterou jsme měli možnost poprvé organizovat. Naše organizační schopnosti byly vystaveny náporu celý rok. Například během iZUN music challenge, nebo třeba Suchdolské beer ligy, ale i na burze učebnic. Někteří z nás se hodně zapotili při spoluúčasti na pořádání největší akce v areálu ČZU - Miss AGRO.

 

 

Navázali jsme i na úspěšné projekty z let loňských jako například iZUN kalendář, nebo průvodce na ČZU. Povedlo se nám konečně vydat první verzi naší aplikace, díky které můžete ze systému android lépe přistupovat k našemu obsahu. A samozřejmě nesmí chybět výběr z článků, v podobě třetího vydání papírové verze našich novin, který jsme Vám krátce před Vánoci rozdávali v areálu.

Bylo by chybou opomenout akce, na kterých jsme se nepřímo podíleli. Mezi tyto akce patřila jako obvykle Hokejová bitva, Majáles, historicky první fotbalová bitva UniCup 2015, a nebo den studentských organizací na ČZU. Zde si můžete vychutnat naše videoreporty z těchto akcí.

 

 

Abychom se nedívali pouze zpátky, i když právě to je pro nás hodně důležité a většinou nás to naplňuje velkou chutí do další práce, musíme myslet i na to, co nás čeká. Máme pro Vás připraveno hned několik novinek, které doufejme, uvidíte již počátkem nového školního roku. Na jednom tomto projektu již vehementně pracujeme několik týdnů, a bude to velká bomba. A to, co přijde pak, bude pro všechny studenty ČZU znamenat revoluci v hledání a shánění referencí, či tipů ke studiu. Snad se vše vydaří.

 

 

No nic, nehodlám vás dále zdržovat nudnými řečmi, užijte si léto a brzy se uvidíme na Suchdole. My jdeme makat, ať je příští rok co ukazovat. Děkujeme za vaší přízeň a doufáme, že s námi budete i nadále.

Komentáře

Máte přesnější informace? Podělte se s ostatními zemědělci :-)
Líbí se vám komentář, nebo není dobře nadojený? Ovidlujte jej! (= líbí)

Podle uvedeného odkazu to letos byla třetí papírová verze a nikoliv čtvrtá.

Bylo to třetí vydání, v hlavách už nám však šrotuje čtvrté, a proto ten omyl.. díky.

Poslat nový komentář

Odpovězte prosím na otázku. Na velikosti písmen nezáleží.

Rubriky

Úvodní obrázek
Pondělí 20. 11. Týden otevřených přednášek na FŽP...
isic
24. sezona PFK - Prague Philharmonia   Od 10....
Úvodní obrázek
Čtvrtek, 2. listopadu 2017, 16 hodin, ČZU  
Úvodní obrázek
Drazí začínající zemědělci, jelikož jsme ještě ned...
Úvodní obrázek
Prázdniny už nám fofrem končí,všichni se na pláži...