Ah sh*t, here we go again – Zahajovačka 2022

26. 09. 2022 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Tak lidičky, je to tady zase. Po tom ošklivém a prašivém viru už dneska neštěkne ani pes, a tak se k Vám opět vrací ta pravá a jediná oficiální zahajovací party ČZU. Touto akcí bychom rádi přivítali nový semestr, který začíná 26. září 2022. Samotná akce se koná již ZÍTRA, tedy 27. září. Což je klasicky naše oblíbené všední úterý, které se perfektně hodí na to, abychom si společně vymyli mozek, a připravili ho tak na vstřebávání toho neskutečného množství informací, které do nás budou ládovány hlava nehlava.

Jestliže tedy máte na zítřejší večer nějaké plány, zrušte je! Zahrají nám totiž bombarďáci jako je Nobodylisten, Zeekee, Pomo, Waltry nebo Dusko The God. 

Sice je mi jasné, že by každý z Vás na akci trefil i jen díky kraválu a vůni alkoholu, ale raději vám konkrétní místo prozradím. Zahajovačka se bude konat na adrese Francouzská 75/4, Praha 2 (Retro Music Hall) a začíná krásně od 19:00, takže většina z nás už snad bude mít po přednáškách. 

Lístky seženete v předprodeji v ČZU Shopu (menza) za 180,-. Můžete si je ale samozřejmě koupit i na místě za 250,-. Já osobně volím ekonomickou variantu, aby zbylo na dvě bonusová pivka. Těch tam totiž bude dost a všechna Vám je přeci nenechám (nelidský smích).

Ještě si dovolím takovou menší poznámku. Zahajovačka se koná pod záštitou rektora ČZU prof. Ing. Petra Skleničky, CSc. a přeci ho nezklameme slabou účastí. Já tedy doufám, že jsem Vás dostatečně vyburcoval, a celá organizace iZUN.eu už se na Vás těší!

Autoři: radek.vlcek@izun.eu Foto: Kateřina Lebocová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙