Cestuj kolem světa levně a stylově

19. 04. 2017 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chceš zažít dobrodružství o letních prázdninách a procestovat svět?

Mrkni se na web www.levnocestovani.cz, kde najdeš skvělé nabídky na levné last minute zájezdy, letenky a ubytování. Nepropásni výhodné nabídky a sleduj facebookové stránky, kde ti neunikne žádná novinka. 

Neplať víc, než si přeješ

Za skvělé ceny se dostaneš jako „single person“ nebo s partou kamarádů po Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe. Perfektní akční nabídky na zážitkovou dovolenou, poznání nebo na túry s batohem ti přináší web Levnocestování.cz. Kromě letenek, ubytování a zájezdů zde najdeš akční nabídky na jízdenky po Evropě a České republice. 

A to není všechno!

Pokud tě láká dobrodružství v cizině a zatím nevíš, kam jet a co tam dělat, můžeš z pohodlí teplého ušáku zabrousit prostřednictvím webu na průvodce nebo cestopisy po blízkých i dalekých krajinách.

A málem bychom zapomněli. Víš, že se do 5 000 Kč podíváš na Kanárské ostrovy, Rhodos nebo Mallorcu, kolem 10 000 Kč pořídíš dovolenou třeba v Thajsku či v Dubaji, do 15 000 Kč prozkoumáš krásy Dominikánské republiky, Bali nebo Srí Lanky? 

Buď v obraze

Nic není starší než včerejší noviny. A s akčními letenkami, ubytováním a last minute zájezdy za zlomek původní ceny to platí dvojnásob. Při pravidelném sledování Facebooku najdeš epesní dovolenou za bezkonkurenční ceny. Klikni na „I like it“ a budeš v obraze 24 hodin denně. Takhle ti neuteče žádná nabídka. 

Neseď v létě doma

A co teď? Na webu se dozvíš, jak si zabalit batoh na dobrodružnou dovolenou a vyrazit klidně s minimem věcí na tři týdny. Pokud máš raději pláž, opalování a relax, i s loďákem se dá cestovat. Před odletem si zjisti podmínky pro odbavení zavazadla a jeho hmotnost. Rady, nápady a tipy před cestou najdeš na webu. Jestli tě zajímá konkrétní dotaz ohledně cesty, víz nebo letenek, napiš přímo do poradny, kde ti odpoví specialista na hledání akčních nabídek.

Mrkni taky na tohle

27. 02. 2019 20 1

Rektor: Důležití jsou lidé, jen budovy nestačí

Číst více
17. 02. 2019 0 0

Co nás čeká v předposledním únorovém týdnu?

Číst více
16. 12. 2018 0 0

Přehled akcí posledního, zápočtového týdnu.

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP