Čtvrtá hokejová bitva se blíží - obhájíme titul?

15. 10. 2014 10 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Konec října je už tradičně v Praze vyhrazen univerzitnímu hokeji. A to ne leda jakému. Fanoušci v MHD všem cestujícím i řidiči ukážou, jak moc hrdí jsou na svou školu, Tipsport arena se opět bude otřásat v základech a z toho je možné vyčíst jediné. Hokejová bitva univerzit je opět tady a ČZU obhajuje loňský titul!

Kdo by si nepamatoval na loňský titul. Snad jen letošní prváci, protože zemědělské Nagano bylo na Suchdole možné nahmatat ještě dlouho po vítězném nájezdu, který rozhodl o vítězství 4:3 nad týmem Univerzity Karlovy.

Loňský titul

Program akce bude v mnohém kopírovat minulý ročník. Obě semifinále i finále se odehrají v jeden den. Den, který by si každý správný zemědělec měl zakroužkovat v kalendáři, je čtvrtek 30. října. Stejně jako v loňském roce nastupuje velká čtyřka pražských vysokých škol (ČZU, ČVUT, UK, VŠE) přímo do semifinálových bojů. Z těch vzejdou dva finalisté, kteří se utkají o titul. Poražení semifinalisté si to ale ještě před tím rozdají o třetí místo. Semifinálové bitvy se hrají na 2 × 15 min. Boj o prvenství bude ještě o 15 minut delší, a prověří tak hráče až do morku kostí, hraje se totiž na 3 × 15 min.

Top komentář
16 října, 2014 - 14:27 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

..::Prestiž::..

Ani o přestávkách se ale fanoušci nebudou nudit. Tradičně už bude v Tisposrt aréně možnost zúčastnit se několika soutěží, jako je populární Tref díru a Bečkocurling. Během celé akce budete moct obdivovat naše úžasné Wild Cheerleaders.

Wild Cheerleaders ČZU

Program:

Hned v prvním semifinále uvidíme reprízu loňského boje o titul. Česká zemědělská univerzita totiž nastoupí proti hokejistům z karlovky, kteří určitě budou chtít odčinit loňskou hořkou porážku. Zápas začíná v 17:45, doražte včas! V druhém semifinále se od 19:15 o druhé finálové místo poperou týmy VŠE a ČVUT. Velké finále odstartuje přesně ve 21:30.

Loňská radost

Vstupenky, kde a za kolik?

Každý, kdo chce mít jisté místo v kotli ČZU, neměl by zapomenout, že předprodej bude zahájen 14. října! Vstupenky za cenu 130 Kč budou k dispozici až do 29. října v těchto prodejních místech:

  • kavárna SIC café
  • ČZU shop v menze
  • listky.czu.cz

Na místě budou vstupenky prodávány za 180 Kč.

Součástí vstupenky je kupón 1 + 1 do Premiere Cinemas Praha. Platí na všechna představení (2D i 3D) do 26. 11. 2014.

Po předložení vstupenky na pokladnách HC Sparta Praha získáte navíc slevu 50 % na vstupné utkání extraligy HC Sparta Praha vs. HC Karlovy Vary, které se koná 31. 10. 2014.

Střídačka ČZU

Jak to vidí trenér týmu ČZU?

Na nejdůležitější věci týkající se zápasu jsme se zeptali přímo trenéra našeho týmu, pana Igora Miklíka. 

Změnila se nějak loňská vítězná sestava?

Sestava se určitě změní, protože někteří hráči ukončili studium a na první trénink 16. 10. přijdou noví hráči, z nichž vybereme ty nejlepší, kteří pak půjdou do boje.

Kolik tréninků za sebou náš tým v současné době má?

Před bitvou budeme mít jen 2 tréninky, což bohatě stačí, protože kluci se znají. Na dokonalé sehrání bychom ale potřebovali 6—8 tréninků, bohužel na to není čas.

Do semifinále nám los přisoudil tým UK. Připravuje se tým nějak speciálně na reprízu loňkého finále?

Nic speciálního nepřipravujeme, je to o brankáři, taktice a nechat na ledě vše.

Je v silách týmu obhájit titul?

Nerad předpovídám. UK, tedy FTVS, je favoritem, takže uvidíme až při zápase. Taky doufám, že z ČZU přijde minimálně stejný počet fanoušků jako loni.

Rozhovor s trenérem

Tipy pro fanoušky

Abyste byli co nejdříve v kotli našich fanoušků, pro vstup do haly použijte vchody č. 19, 20 nebo 21. Nezapomeňte na bubny, trubky, žluté a zelené barvy na obličej, šály (které budou v prodeji i na místě) a cokoliv dalšího, s čím nás bude co nejvíce slyšet a vidět.

Fanděte celý zápas třeba s těmito chorály:

  • Nedaleko zemědělky... jedou kluci dávat brejky... fájné mužstvo maj... Naganu se podobaj... takovému každý tleská... co má jméno ZEMĚDĚLSKÁ!
  • ČZU... suchdolští... to je naše parta nejlepší... my jsme ti... zelení... my jsme zemědělci rození... oleoléé oleoléé oleoleoleoleoléé!

  • Dej Suchdol góóóól... nananananá... nananananá... nananananá... Dej Suchdol góóóól... nananananá... nananananá... nananananá!
  • Suchdol je hvězda... Suchdol je naše hvězda... Suchdol je nejlepší, hej, hej!

  • Za ČZU život dáme a nikdy se nevzdáváme, ukažme jim sílu ze Suchdola, a tak pojďte zpívat všichni zas a znova... ČZU... ČZU... ČZU!

Správní fanoušci ČZU

A jak to vypadalo minulý rok? Podívejte se na video z naší produkce.

Takže, přátelé, nezbývá než ulovit lístky, namalovat si obličeje do žluto zelena, kolem krku omotat šálu s nápisem Fandím ČZU a sejdeme se v kotli.

Autoři: Adam Valečka Foto: Filip Škeřík, Marek Mikel
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
11. 05. 2019 0

Den plný sportu je opět tu!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 října, 2014 - 16:07

Loni měla ČZU jenom ohromnou kliku, letos dostane na prdel

| 65
AV
AV - 15 října, 2014 - 16:39

Co nájezdy v semifinále Nagana v roce 1998? Tam jsme kliku neměli? Správný fanoušek ČZU, jehož srdce bije pro naši univerzitu dnem i nocí prostě věří a věřit bude. A není žádné tajemství, že fanoušci v kotli jsou prostě dalším hráčem na ledě. Jejich podpora udělá hodně. Případně seber brusle a hokejku a běž se ukázat na trénink. Třeba Tě trenér zařadí do sestavy.

| 72
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 října, 2014 - 17:57

Však taky jdu, ale za jinou univerzitu...

| 71
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 15 října, 2014 - 23:49

By mě zajímalo proč někdo z cizí školy chodí sem? Aaaa ano... nejspíš protože, ta je ho škola nemá ani pořádný internetový zpravodaj. :D Nemluvě o tom, že ani nemá pořádný areál a na bitvě se ukáže, že tvé škole chybí i pořádní fanoušci. :) My máme pivovar co máte vy? :D

| 53
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 16 října, 2014 - 14:27

..::Prestiž::..

| 79
Anonymní pedagog
Anonymní pedagog - 31 října, 2014 - 11:31

Dostala na p.... 4. místo

| 65
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 17 října, 2014 - 19:32

Dneska jsem byla v shopu i sicu a vstupenky nikde!:D

| 58
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 19 října, 2014 - 23:07

Jsou už teda ty lístky dostupný nebo ne? Když jsem zašla do ČZU Shop menza, tak mi ta milá paní odpověděla, že je nemá.

| 64
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 20 října, 2014 - 18:19

Přesně, byla děsně příjemná:D

| 70
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 24 října, 2014 - 19:08

celej tejden někdo stál před menzou a prodával lístky :D

| 48

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙