Hokejová bitva opět na obzoru. Kdo letos ovládne Prahu?

25. 10. 2013 2 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Ve čtvrtek 31. října se opět rozběhne hokejový souboj univerzit o vládu nad Prahou. Která vysoká škola si s pomocí hokejek a bruslí podmaní hlavní město? A vylepší naše zemědělka loňské bronzové umístění?

Stejně jako v minulém roce se všechny zápasy (tedy semifinále i finále) odehrají v jeden den. Pověstným dnem D pak bude čtvrtek 31. 10., kdy holešovická Tipsport arena bude hostit tuto výjimečnou studentskou událost. Průběh celé akce se s tou loňskou téměř ve všem shoduje. Čtveřice pražských škol (ČZU, ČVUT, UK, VŠE) nastupuje rovnou do semifinálových bojů. Z těch vzejdou dva finalisté, kteří se utkají o titul. Poražení semifinalisté si to ale ještě před tím rozdají o třetí místo. Semifinálové bitvy se hrají na 2 × 15 min. Boj o prvenství bude ještě o 15 minut delší, hraje se totiž na 3 × 15 min.

Rozcvičení

Top komentář
28 října, 2013 - 17:47 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Proč mám ten pocit, že "chorály" se velmi podobají hokejovému celku z Litvínova?

I když to vypadá, že všechno zůstalo ve starých kolejích, několik novinek si pro nás pořadatelé přece jenom připravili. Na úvod akce uslyšíme českou národní hymnu v podání frontmana Monkey Bussines Matěje Rupperta. Celou bitvou nás svým osobitým moderováním bude provázet Jakub Kohák, pro většinu z nás asi nejvíce známý jako Zadar.

V přestávkách se budete mít šanci zúčastnit několika soutěží jako populární Tref díru a Bečkocurling. Během celé akce budete moct obdivovat naše úžasné Wild Cheerleaders.

Česká zemědělská univerzita nastoupí ke svému prvnímu zápasu od 17:45 proti hokejistům ČVUT. Ať už střetnutí s techniky z Dejvic dopadne jakkoliv, zápas o třetí místo se bude hrát o tři hodinky později, tedy ve 20:45. Ve druhém semifinálovém zápase se proti sobě postaví hokejisté VŠE a Univerzity Karlovy. 

Velkolepé finále pak vypukne ve 21:30. Po vyhlášení nových šampionů akce ale zdaleka nekončí. Přímo v útrobách holešovické arény na vás bude čekat afterparty, kterou bude mít na povel DJ Rockstar.

Kde a za kolik sehnat vstupenky?

Do 30. října máte možnost sehnat vstupenky za předprodejovou cenu 120 Kč v kavárně SIC café a v ČZU shopu v menze. Na místě budete moct lístky koupit za 170 Kč. Součástí každého lístku je v letošním roce kupón na 1 + 1 vstup do Premiere cinemas.

ČZU v akci

Tipy pro fanoušky

Abyste byli co nejdříve v kotli našich fanoušků, pro vstup do haly použijte vchody č. 27, 28 nebo 29.

Nezapomeňte na bubny, trubky, žluté a zelené barvy na obličej, šály (které budou v prodeji i na místě) a cokoliv dalšího, s čím nás bude co nejvíce slyšet a vidět.

Fanděte celý zápas třeba s těmito chorály:

  • Nedaleko zemědělky... jedou kluci dávat brejky... fájné mužstvo maj... Naganu se podobaj... takovému každý tleská... co má jméno ZEMĚDĚLSKÁ!
  • ČZU... suchdolští... to je naše parta nejlepší... my jsme ti... zelení... my jsme zemědělci rození... oleoléé oleoléé oleoleoleoleoléé!

  • Dej Suchdol góóóól... nananananá... nananananá... nananananá... Dej Suchdol góóóól... nananananá... nananananá... nananananá!
  • Suchdol je hvězda... Suchdol je naše hvězda... Suchdol je nejlepší, hej, hej!

  • Za ČZU život dáme a nikdy se nevzdáváme, ukažme jim sílu ze Suchdola, a tak pojďte zpívat všichni zas a znova... ČZU... ČZU... ČZU!

Správný fanoušek

V případě, že byste chtěli při zápase pořádně fandit v zemědělském kotli s tvrdým jádrem zemědělky, neváhejte kontaktovat Šimona Vlásenka na adrese simon.vlasenko@izun.eu, případně na telefonu 723 378 856. Pro lepší organizaci také můžete využít oficiální FB profil příznivců hokeje na ČZU. Ultra fans pojedou na zápas společně. Oficiální sraz je v 16:15 na Strossmayerově náměstí, odkud se do holešovické haly vyrazí o 15 minut později. A můžeme jen doufat, že nebude nutný dozor Policie ČR...  Vy neváhejte přijít podpořit statečné zemědělce, kteří se za svou univerzitu jistě vydají ze všech sil. 

Pokud pořád váháte a nevíte, co čekat, mrkněte, jak to vypadlo loni:

Autoři: Adam Valečka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
11. 05. 2019 0

Den plný sportu je opět tu!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Goce
Goce - 28 října, 2013 - 17:47

Proč mám ten pocit, že "chorály" se velmi podobají hokejovému celku z Litvínova?

| 45
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 29 října, 2013 - 09:38

tak odněkud se brát musí....máš pravdu , ale není to jenom Litvínov

| 29

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙