MEU 2013 aneb i ty se staň poslancem Evropského parlamentu

12. 01. 2013 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Díky projektu Model European Union 2013 se i vy můžete stát poslancem Evropského parlamentu, nebo dokonce ministrem v Radě EU. Sice jen na týden, ale i přesto jde o perfektní výzvu. Společně s bandou lidí z celé EU vyrazíte do Štrasburku, kde si můžete vyzkoušet jednu z nejlepších simulací fungování EU v prostorách Evropského parlamentu.

Simulace fungování EU se koná v prostorách Evropského Parlamentu ve Štrasburku od 20. do 27. dubna 2013. Během jednoho týdne má více jak 190 účastníků z celé Evropy příležitost osvojit si znalost legislativních procesů EU pomocí simulace různých rolí vztahujících se k EU jako je např. poslanec Evropského parlamentu, ministr v Radě EU, novinář, lobbista a tlumočník. Jsou představovány dva legislativní návrhy, o kterých se debatuje a hlasuje.

Budova Evropského parlamentu ve Štrasburku

Navíc zde bude pro účastníky připraven bohatý sociální program, což zní velmi lákavě. Proč tedy za evropské peníze nevyrazit na tuto zkušenost, kde mimo večerních seznamovacích akcí získáte i nějakou tu praktickou zkušenost v interakci a kooperaci s Evropským parlamentem a Radou EU, nemluvě o tom, že se tato zkušenost bude dobře vyjímat ve vašem životopise.

Pokud máte zájem, přihlaste se na MEU 2013 Strasbourg, a to do 31. ledna 2013. Přihlášku naleznete ZDE.

Více info o projektu ZDE.

Mrkni taky na tohle

09. 11. 2017 18 0

Volby do akademického senátu PEF ČZU

Číst více
27. 06. 2017 0 0

O Brexitu s Britem učícím na ČZU

Číst více
03. 03. 2016 2 0

POLITIKA: Je plná faktů, nebo jsou to vše pouhopouhé fikce?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP