Nábor do iZUN.eu začíná.. Přidej se k nám i ty!

01. 10. 2018 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Červenec, srpen, září a šlus! Prázdniny utekly jako voda a my se zpět vracíme do děje studia a studijního období. Tento čas je nám ne vždy sympatický, a proto je někdy potřeba si odfouknout a věnovat se něčemu, co nám tyto chvíle zpříjemní. Máme pro Vás hned výbornou alternativu!

Jako každý rok se naše redakce rozšiřuje o nové členy a právě v průběhu 1.10. - 14.10. bude probíhat iZUN nábor!

iZUN.eu jsou univerzitní noviny, které fungují dlouhá léta. Je tu řada pozic a činností, ve kterých se každý najde. Ale co hlavně, jsme velká skupina lidí táhnoucích za jeden provaz. Ať už příjemná atmosféra, spousta nových kamarádů, jediněčné zkušenosti a zážitky, to všechno tě čeká právě u nás. K dispozici máme i vlastní redakci nalézající se v suterénu na kolejích BCD.

Významné pozice v iZUNU

Pokud rád/a píšeš, pozice redaktora je pro tebe ta pravá! Psaní článků je pro naše noviny jedna ze stěžejních věcí, proto je třeba naši partu rozšiřovat a nabírat nové a nové talenty. Jestli však nechceš přímo psát, ale čeština je tvá pravá ruka, popřemýšlej o pozici korektora. Co si budem povídat, každý jednou to íčko nebo čárku splete.

Psané slovo je důležité, avšak co by to bylo za článek bez fotek a grafických úprav? Tudíž jestli máš foťák a rád/a s ním kouzlíš, pozice fotograf má pro tebe dveře otevřené.

Grafik a webdesigner je u nás též velice důležitá činnost. Ať už v rámci různých projektů přes design triček, tvoření plakátů až po samotný vzhled papírové verze univerzitních novin.

Neméně ceněná část je pozice programátora. Pokud rád/a spravuješ a tvoříš weby a chceš se přiučit novým zkušenostem od našeho webmastera, tenhle job je pro tebe jak stvořený.

V rámci naší organizace se koná spoustu akcí a projektů, které spravují a korigují naši organizátoři. Takže pokud máš nápady na nějaké akce a rád/a bys nám s projekty pomohl/a, budeme potěšeni, když se ozveš.

Naše organizace je nezisková, tudíž si klasický peníz od nás neodneseš, avšak to, co ti iZUN přinese, je daleko cennější než peníze. Díky iZUN akcím dostaneš možnost seznámit se s významnými lidmi, proniknout do zákulisí jednotlivých akcí, potkat spoustu nových kamarádů, zažít nespočet zážitků, získat mnoho zkušeností a hlavně si zpříjemnit klidně i celé studium na ČZU.

Tak nepropásni jedinečnou šanci a napiš nám na nabor@izun.eu !

Autoři: Andrea Nosková Foto: iZUN.eu
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 01. 2023 0

HR Generalist Lucie Pittnerová ze společnosti Savencia F&D: Často vsadíme na mladou krev před profesionálem v zajetých kolejích

Číst více
23. 12. 2022 0

Abeceda největších klišé dárků

Číst více
12. 12. 2022 0

Nejkrásnější období roku je tu a s ním i Vánoční trhy na ČZU!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙