Nezapomeňte se přihlásit k dalšímu studiu na ČZU

04. 03. 2017 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod

Přestože toho máme všichni, co letos končí, nad hlavu, udělat si čas na nějakou další párminutovou aktivitu, která nám změní budoucí život, se vyplatí.

Je proto na místě, abychom vám připomněli, že je nejvyšší čas se přihlásit k navazujícímu studiu, což je možné pouze do konce března!

Přihlášení ke SZZ lze vykonat prostřednictvím pár kliknutí a propásnutí této příležitosti, by mohlo opravdu naštvat snad každého z nás.

Jak se tedy přihlásit?

Klasicky se přihlásíte do našeho UIS pod svými přihlašovacími údaji, v boxu „Moje studium“ je pod přihlašování k Portálu studenta Přihláška ke studiu. V horní části strany se můžete klikem na fakultu dočíst spoustu užitečných informací. Nás ale zajímá dolní polovina strany. Scrollujte proto úplně dolů.

první krok

podání

Zde již uvidíte tlačítko Založit e-přihlášku. Já jsem si jednu už podala, proto je nápis na tlačítku trochu pozměněn. Kliknete však na něj a objeví se vám strana s jednotlivými fakultami. Vyberete si fakultu, na které chcete v budoucnu studovat, a na tu kliknete.

fakulta

Dále zvolíte, jaký typ studia chcete (popřípadě pouze můžete) studovat. Já končím bakalářský studijní program, a proto si vyberu magisterský navazující. Potvrdíte klikem na Vybrat typ studia.

typ studia

Zobrazí se vám tabulka možných oborů, které lze ve zvoleném programu studovat. Dávejte si pozor – v jedné tabulce jsou na výběr jak typy formy studia prezenčních, tak i kombinovaných. Pakliže máte vybráno, myší najedete na šipku na konci řádku a kliknete.

šipka

Tímto krokem si podáte přihlášku. Avšak ještě není vyhráno. Aby byla přihláška platná, musíte mít vyplněné Osobní údaje a Adresy uchazeče. Jednoduše musí být stav podání přihlášky kompletní a musí vám u ní svítit zelená "fajfka".

fajsky

Jako poslední věc musíte provést platbu za podání přihlášky, která ční 500 Kč za každou podanou přihlášku.

zaplatit

Pokud si podání přihlášky rozmyslíte, můžete přihlášku též deaktivovat.

deaktivace

Přejeme hodně štěstí!

Mrkni taky na tohle

07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu TF ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FLD ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FŽP ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP