Nezapomeňte se přihlásit ke SZZ

05. 03. 2017 5 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod

Pravdou je, že většina z nás, co končí poslední ročník studia, musí řešit opravdu velké kvantum záležitostí, které se jednoduše už nedají nikam dál posunout.

Je proto na místě, abychom Vám připomněli, že je nejvyšší čas se přihlásit ke SZZ na červen 2017. Opravdu neváhejte a tento úkon neoddalujte.

Přihlášení ke SZZ lze vykonat prostřednictvím pár kliknutí a propásnutí této příležitosti by mohlo opravdu naštvat snad každého z nás.

Jak se tedy přihlásit?

Klasicky se přihlásíte do našeho UIS pod svými přihlašovacími údaji, kliknete na Portál studenta. Objeví se Vám řádek s oborem, co studujete, kde se přihlašujete na zkoušky, a v té samé kolonce je i Přihláška k SZZ. Na to kliknete (překvapivě), pak se Vám objeví řádek s termínem SZZ a kliknete na konci řádku na šipečku, nad kterou je napsáno Přihlásit. Pak si budete moct zvolit, zda se chcete zúčastnit promocí, či nikoli. Pokud ano, zaškrtnete „Mám zájem zúčastnit se promocí.“ A pak kliknete na tlačítko Podat přihlášku ke státní zkoušce. Bude to po Vás chtít vyplnit ještě místo původu bydliště ve 2. pádě včetně předložky z/ze. Ha ha. Příklad toho, co doplníte: Prahy, Brna, Ostravy, Nového Jičína, Řitky, Stosedmičky.

krok +

krok 2

krok 3

krok 4

Po všech těchto náročných úkonech se Vám přesměruje stránka, kde Vám vyskočí nápis s úspěšným podáním přihlášky. Někteří z Vás se budou možná později děsit při kontrole, zda se opravdu přihlásili. Dle tohoto obrázku můžete porovnat svoji obrazovku. Takto vypadá stránka studenta přihlášeného ke SZZ:

přihlášen

Mrkni taky na tohle

07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu TF ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FLD ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FŽP ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP