Plážový volejbal o půl milionu korun. Zúčastněte se taky!

12. 04. 2013 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Krásné počasí, sexy těla, sluneční brýle a skvělá parta lidí... Ano, to je plážový volejbal! A co takhle jít si zahrát a mít možnost vyhrát až 300 tisíc korun? Zdá se vám to nemožné? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Na přelomu května a června odstartuje v osmi univerzitních městech kvalifikace turnaje v plážovém volejbale Patria Direct Beach Open, který je určen studentům vysokých škol a který vyvrcholí v půlce června velkým finále v Praze. Do diářů si tak zapište datum 30. 5. Právě v ten den je totiž na programu pražská kvalifikace. 

Skvělý zákrok

V každém z kvalifikačních klání se utká celkem 32 týmů o tři postupová místa do celorepublikového finále, které se odehraje v sobotu 15. června v Praze. Půjde opravdu o hodně — bude se rozdělovat půl milionu korun. Vítězný tým získá pro sebe 300 tisíc korun, druhý rovných 100 tisíc a třetí si odnese 40 tisíc korun. Ti nejlepší navíc pro svou vysokou školu získají bonus ve výši 50 tisíc.

...ukažte světu, že nám kromě dojení krav a sklízení úrody není cizí ani volejbal!

Pro přihlášení je nutné splňovat pouze několik kritérií. Nejdůležitějším kritériem je být studentem vysoké školy, který studuje v tzv. denním studiu. Pokud navíc muž není registrován poslední dva roky v ČVS a žena nehraje vyšší než krajskou soutěž, nic jim nebrání sestavit až pětičlenný smíšený tým a přihlásit ho na www.patriaopen.cz do jednoho z kvalifikačních turnajů.

Protože se některému z týmů nemusí ten den na kurtu dařit podle představ, budou udělovány i divoké karty. Každému tedy mohou postup do finále zajistit jejich roztleskávačky. Vítězství v jejich soutěži totiž znamená automatický vstup do finále hlavního turnaje. Vyhraje ta skupina, která dostane publikum do varu a sklidí největší potlesk. A navíc při závěrečném turnaji v Praze roztleskávačky bojují o 10 000 Kč a vítězný tým získá pro svou VŠ 50 000 Kč.

Další informace, kompletní pravidla a přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách www.patriaopen.cz. Pro tipy, zajímavé zprávy o plážovém volejbale a nejaktuálnější informace o jednotlivých turnajích doporučujeme sledovat facebookový profil fb.com/patriaopen.

Drazí zemědělci, neváhejte tedy sebrat partu kamarádů a ukažte světu, že nám kromě dojení krav a sklízení úrody není cizí ani volejbal.

Hra

Fotografie pochází ze serverů: www.mathesport.cz, www.sportovninoviny.cz a www.skodasportpark.cz

Autoři: Patria Direct, Adam Valečka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
26. 03. 2019 0

Poslední šance na letošní letní kurzy!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙