Poslední, zápočtový týden je tady!

28. 04. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Už se těšíte, až bude po zkouškách a vy konečně vezmete roha a odjedete z kolejí pryč? Až zase zahodíte skripta někam hodně hluboko do skříně, abyste na ně ani čirou náhodou během prázdnin nenarazili? Ano, ano, ano! Pak tedy musíte ještě chvíli vydržet. Čeká nás poslední týden plný testů, který ale díky zkrácenému týdnu a s pomocí trochy povyraženíčka proběhne naprosto beze stresu. Hned na pondělí je připravena perla týdne a jestli jste ještě neviděli film Bohemian Rhapsody nebo byste jej chtěli vidět znovu, máte další příležitost a ještě ZDARMA!

Pondělí 29. 4.

Republika Kongo, snědený ráj?

Fakulta: PEF, místnost: DI

  • 17:30-19:30

Jak se tedy český student dostane k výzkumu nejvíce pašované skupiny zvířat na světě ve spolupráci s největším chráněným územím v Kongu? Co jsou luskouni? Jakou roli hraje Kongo v ochraně přírody a mají zde vůbec ochranářské aktivity ještě smysl? Jedná se již o snědený či vytěžený ráj? Nebo obojí?

Přijďte si poslechnout přednášku Markéty Swiacké, studentky magisterského oboru Wildlife management in Tropics and Subtropics na Fakultě tropického zemědělství, a namotivovat se, že to jde, když se chce!

Těšit se můžete na naši již tradiční fairtradovou kávu a čaj!
Šetříme přírodu a minimalizujeme odpad, pokud bys i TY rád udělal totéž, přines si VLASTNÍ HRNÍČEK, prosím.

Úterý 30. 4.

Lesamáj aneb Technicky dejvický majáles 

Kampus Dejvice

  • od 11:00

Studenti dejvického kampusu (VŠCHT, ČVUT, ÚOCHB, KTF UK) se rozhodli uspořádat letos už druhý ročník tradiční oslavy máje po svém.

Namísto studených festivalových konstrukcí zpříjemní prostředí Kampusu Dejvice atmosféra studentské tvořivosti. Hudbu doplní nejen samozřejmá volba jejího/jeho májového Veličenstva, ale také divadelní a improvizační představení, slam poetry, workshopy, soutěže a další aktivity v režii studentských organizací a spolků. 

Více o programu najdete na FB stránkách.

Středa 1. 5.

Letní kino před Crossem - Bohemian Rhapsody

Cross Club

  • 21:00-23:00

Nevadí, že není škola, mnozí z nás budou muset ještě do školy i ve čtvrtek či pátek. Tento den nám ale může zpříjemnit letní kino před Crossem. Od května do září se každou středu můžete těšit na film. Vstup je již tradičně ZDARMA. Více o události zde.

Veggie Náplavka JOY

Náplavka Rašínovo nábřeží

  • 10:00-21:00

„Stůl, prostřený stůl, stůl plný žrádla,“ zpíval si Sid z Doby ledové. Ve středu si takto můžete zpívat taky, a to na úspěšném fesťáku, který každý rok přiláká tisíce návštěvníků z ČR a ze zahraničí. Nenech si tuto akci ujít ani ty a doraž!

1. MÁJ

Všude

  • Celý den

Také nezapomeňte, že je lásky čas a je potřeba políbení! A už je jedno jestli za svou/svého milou/milého považujete žijící osobu, nebo půllitr piva. Pac a pusu.

Autoři: Kamila Kobieluszová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
16. 04. 2019 0

Konference PMcon 2019: Na cestě k projektovému leadershipu

Číst více
01. 04. 2019 0

Co dělat 8. týden semestru

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙