Představujeme Adrianu Brabencovou: finalistku Miss Agro s číslem šest

10. 05. 2023 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.
Bio zpovídaného

Jméno: Adriana Brabencová

FTZ, 2. ročník, 20 let

Adriana je z Ústí nad Labem a kvůli vysoké škole žije v Praze. V Ústí závodně tančila za taneční skupinu Freedom - disco dance, street dance, latinskoamerické tance atd. Aktuálně se věnuje zdravému životnímu stylu, cvičení a fitness. Pracuje v Max Fitness na Chodově a je tvůrcem na sociálních sítích, kde sdílí svůj lifestyle a tréninky.

iZUN: Proč ses do soutěže přihlásila?

Adriana Brabencová: Minulý rok jsem bydlela na koleji a má spolubydlící se Miss Agro zúčastnila. Řekla mi, ať soutěž určitě také zkusím, a tak jsem se letos přihlásila.

iZUN: Co od této soutěže očekáváš a na co se nejvíc těšíš?

Adriana Brabencová: V životě se řídím tím, že když člověk nemá žádná očekávání, nemá žádná zklamání. Ovšem myslím, že jakákoliv taková soutěž, kterou si člověk projde, je výzva, ze které si může odnést mnoho zkušeností i silnějších pout. Jsem zvědavá, co mi soutěž přinese.

iZUN: Čím si myslíš, že jsi na porotu zapůsobila?

Adriana Brabencová: Na porotu dokážou slečny zapůsobit tím, jakou mají osobnost a jakým způsobem vystupují. Doufám, že jsem na ně zapůsobila svým charakterem a tím, že jsem občas vtipná.

iZUN: Jak ses cítila, když tě porota vybrala jako finalistku?

Adriana Brabencová: Byla jsem šťastná. Letos je silný ročník a dostat se do top 10 není jednoduché. Když vyslovili mé číslo, napadlo mě: „Wow, to je skvělé!“ Vyhlásili mě až ke konci, kdy už jsem byla smířená s tím, že nepostoupím a zkusím štěstí příští rok. Samozřejmě jsem pak byla nadšená. Je to takové zpestření, člověk není jen doma u knížek, ale vyzkouší si něco nového.

iZUN: Jaké je pro tebe studium na ČZU?

Adriana Brabencová: První rok jsem byla na koleji EFG a měla dostatek času kampus poznat. Je opravdu nádherný. Bylo super ráno vstát a za 5 minut být na hodině. Ve škole jsem spokojená, i když je studium náročné. Vždycky ostatním vyvracím názory, že studovat na „hnojárně“ je jednoduché a lidé si sem chodí jen pro titul. Opravdu to tak není. Ve třídě máme fajn lidi. Navzájem si pomáháme, sdílíme materiály. Vyučující jsou vstřícní a dokážou poradit i pomoct.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Adriana Brabencová: Když jsem bydlela na koleji, spoustu času jsem trávila v pokusných stájích se zvířaty. Na jaře se mi líbí v Libosadu.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu nemělo rozhodně chybět?

Adriana Brabencová: Oceňuji, když je loajální, věrný, pravdomluvný, dokáže mě podpořit a kdyby sportoval, tak bych byla nejšťastnější žena pod sluncem. Nicméně zatím ten pravý princ nepřišel.

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Adriana Brabencová: Volného času moc nemám. Hodně pracuji, studuji a zároveň bydlím sama, takže se musím starat o celou domácnost. Věnuji se i svým kamarádům a rodině, za kterou dojíždím do Ústí. Práce na sociálních sítích zabere také spoustu času. Mnohdy je náročné všechno zvládat a měla bych se určitě naučit více odpočívat.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Adriana Brabencová: Být šťastná.

iZUN: Co pro tebe znamená krása?

Adriana Brabencová: To záleží, jestli vnitřní nebo vnější. Na té vnější se dá vždy pracovat. V dnešní době je to snadné. Člověk si může nechat upravit cokoliv se mu nelíbí. Ovšem vnější krása není vším. Můj bývalý přítel nebyl vzhledově typ člověka, kterého bych si vedle sebe vybrala, ale dokázal mě přitáhnout tím, jaký byl uvnitř. Myslím, že tohle je mnohem víc, než když je člověk krásný vizuálně. Jak se říká: „Nesuď knihu, podle obalu.“ Člověk musí mít něco do sebe. Nějaký charakter, temperament a "drive" do života, aby dokázal lidi nějakým způsobem bavit.

iZUN: Kdybys mohla udělat jednu jedinou věc lusknutím prstů, co by to bylo?

Adriana Brabencová: Moc bych si přála, aby byli lidé šťastní, aby se netrápili a byli na sebe hodní. Myslím, že kdyby na sebe byli lidé hodní, svět by byl hned hezčí.

iZUN: Na jaký drink by ses nechala pozvat?

Adriana Brabencová: Aperol. Ideálně u moře na pláži.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Adriana Brabencová: Když nic nezkusíš, nic nezískáš.

Pokud Vás Adriana zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

Autoři: Magdaléna Malátová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙