Představujeme Lucii Hlaváčovou: finalistku miss Agro s číslem čtyři

08. 05. 2023 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.
Bio zpovídaného

Jméno: Lucie Hlaváčová

FŽP, 5. ročník, 23 let

Lucie by se popsala jako kudrnatá holka, která je veselá, i když působí „nasraně“. Potom, co ji člověk pozná, zjistí, že je příjemná, veselá a chytrá. Moc lidí o sobě nepřizná, že jsou chytří, ale Lucka se toho nebojí. Má ráda přírodu, a proto studuje na ČZU.

iZUN: Proč ses do soutěže přihlásila?

Lucie Hlaváčová: O soutěži jsem se dozvěděla od Barči (koordinátorka soutěže). A tak jsem si řekla, že to vyzkouším a když to vyjde, získám nové kamarády, spoustu zkušeností a vytvořím si na ČZU trochu jinou vzpomínku.

iZUN: Čím si myslíš, že jsi na porotu zapůsobila?

Lucie Hlaváčová: Myslím, že to bylo kvůli vlasům. Na castingu jsem byla jediná kudrnatá holka. Snažila jsem se vystupovat sebevědomě, což asi také pomohlo.

iZUN: Jaké je pro tebe studium na ČZU?

Lucie Hlaváčová: Super! Nejen samotné studium, ale především vyžití kolem. Byla jsem díky ČZU na Erasmu, který mi bohužel přerušil covid. Dostala jsem se do Nepálu, prošla Tatry, procestovala Slovinsko a teď jsem byla v Itálii na Elbě. Akce, které univerzita pořádá, jsou skvělé. S výukou jsem spokojená. Na inženýrském studiu jsme na oboru jen 3, takže je to takové rodinné. Moc se mi tu líbí.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Lucie Hlaváčová: Ráda chodím do 5. patra FŽP na střechu, když je hezky. Oblíbila jsem si Libosad nebo studovnu s pytli v knihovně.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu nemělo rozhodně chybět?

Lucie Hlaváčová: Ten můj přeci. Musí být hodný, všímavý a rád chodit na procházky.

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Lucie Hlaváčová: Chodím na procházky, v létě jezdím na kole, moc ráda čtu. Při škole většinou beletrii a v létě, když je více času, i sebevzdělávací knihy. Má oblíbená kniha je Devět tváří tebe od indické autorky Janice Pariat.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Lucie Hlaváčová: Být šťastná, hodně cestovat a být zdravá. Láká mě Jižní Amerika a centrální Asie.

iZUN: Co pro tebe znamená krása?

Lucie Hlaváčová: Krása pro mě znamená, když má někdo jiskru v očích a na duši. Myslím, že každý je krásný, pak už jen záleží na subjektivním vnímání člověka.

iZUN: Kdybys mohla udělat jednu jedinou věc lusknutím prstu, co by to bylo?

Lucie Hlaváčová: Změnila bych lidský tlak na klimatickou změnu. Mám obavy, jak bude planeta za 30 let vypadat. Chtěla bych zlepšit přístup společnosti k tomuhle tématu. Změna je to sice nevyhnutelná, ale měla by být pomalejší a člověk by neměl planetu tolik plundrovat. Měl by v tomhle ohledu myslet na své zdraví a na budoucí generace, protože to, co děláme teď, se do budoucna projeví. Měli bychom proto své kroky podnikat s nejlepším vědomím a svědomím.

iZUN: Na jaký drink by ses nechala pozvat?

Lucie Hlaváčová: Já moc alkohol nepiji, takže asi jen na vodu s mátou. Pokud by to musel být alkohol, tak na vodku s vodou.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Lucie Hlaváčová: Buďme všichni šťastní a v pohodě.

Pokud Vás Lucie zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

Autoři: Magdaléna Malátová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙