Představujeme Markétu Solarovou: finalistku Miss Agro s číslem čtyři

06. 05. 2024 0 8 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.

Bio zpovídané

Jméno: Markéta Solarová

PEF, 5. ročník, 24 let 

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Markéta Solarová: Do Miss Agro mě přihlásila kamarádka. Zprvu jsem na ni byla naštvaná a nechtěla jít, ale po castingu jsem byla ráda. Myslím si, že to bude skvělá zkušenost, poznala jsem holky a focení i líčení mě baví. Jsem tu ve svém živlu.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Markéta Solarová: Nemám vyloženě jednu osobnost, ale odjakživa vzhlížím k rodičům a jejich vztahu.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Markéta Solarová: Od mala se mi líbily soutěže krásy, ale bohužel jsem dostatečně nevyrostla. Také jsem sledovala Komisaře Rexe a chtěla jsem být detektivka. Dokonce jsem chodila na kriminalistiku, než jsem nastoupila sem, ale zjistila jsem, že to asi nebude pro mě.

iZUN: Co bys jednou, až budeš velká, chtěla dělat?

Markéta Solarová: Studuji marketing, a tak bych chtěla jít po škole tímhle směrem. Líbilo by se mi pracovat v marketingové reklamní agentuře. Do budoucna je ale mým snem vlastní kosmetický salon.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Markéta Solarová: Moc mě baví líčení. Líčím na plesy a teď i kamarádku na svatbu. Také od sedmi let tancuji. Vystřídala jsem spoustu stylů jako je shuffle, standard, kterému jsem se věnovala po tanečních, závodně jsem tančila street dance a nejdéle se věnovala folklornímu tanci. Teď dělám pole dance a chodím do posilovny.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Markéta Solarová: Největší strach mám z toho, že si k sobě nenajdu spřízněnou duši, se kterou bych založila rodinu. Jak to vidím v téhle době, mám trochu strach, abych tu pravou našla, ale stále v to věřím.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Markéta Solarová: Mé okolí o mně ví všechno. Když se ale seznámím s někým novým, tak ode mě většinou nečeká, že dokážu být rázná, upřímná a nenechám si nic líbit.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit (ať už fyzicky, nebo psychicky)?

Markéta Solarová: Určitě bych byla ráda vyšší, v patnácti jsem chtěla mít i větší prsa. Co se týče psychické stránky, občas jsem náladová nebo mě rozhodí, když se narychlo mění plány. Naučila jsem se ale mít se ráda taková, jaká jsem. Jsem vděčná, že jsem se do toho bodu dostala. Přestože mi na sobě něco vadí, vím, že člověk nemůže být dokonalý.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší úspěch?

Markéta Solarová: Zvládnutá maturita a státnice na bakaláři jsou pro mě zatím ty největší úspěchy.

iZUN: Co bylo dřív: vejce nebo slepice?

Markéta Solarová: Myslím, že vajíčko. Vždycky je nejdřív plod. Přece by nemohla být rovnou slepice. Takhle mi to dává největší smysl.

Markétě můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová, Magdaléna Malátová Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙