Představujeme Michaelu Bezkočkovou, další finalistku Miss Agro s číslem osm

12. 05. 2024 0 4 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.
Bio zpovídané

Jméno:Michaela Bezkočková

PEF, 1. ročník, 20 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Michaela Bezkočková: Chtěla jsem na tenhle rok nějakou výzvu. Minulý rok byl náročný. Měla jsem maturitu, musela jsem se dostat na vysokou a byl to náročný rok. Teď v prváku mi to opadlo, tak jsem potřebovala na letos nějakou novou výzvu a tohle mi přišlo ideální.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Michaela Bezkočková: Snažím se dělat věci pořádně a teď mám takový ideál, že se snažím být nejlepší verzí sama sebe a dá to tedy dost práce (smích). To je teď asi můj největší ideál – být nejlepší verzí sama sebe.

iZUN: Je něco, co bys na sobě ráda změnila? Ať už fyzicky nebo psychicky.

Michaela Bezkočková: Fyzicky. Snažím se teď trošku hubnout – to je asi to, co bych na sobě změnila. A psychicky... Dřív se mnou bývala větší sranda. Byla jsem zábavnější, tak to bych možná ráda někdy dostala zpátky, no. Už jsem starší a roky se už prostě podepsaly, už nejde takový typ humoru, jako byl předtím.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Michaela Bezkočková: Já jsem jako malá chtěla mít koně, už mě to tedy ale trošku přešlo. Chtěla jsem taky procestovat celý svět a to se mi zatím docela plní. Snažím se hodně cestovat a mám moc ráda Evropu. Cestuji s rodiči, ve skupině nebo třeba i ve dvou lidech. Nejvíc se mi líbilo v Paříži. Mám ji moc ráda, byla jsem tam už asi 5krát a mám v plánu se tam ještě několikrát vrátit. A pak tedy Egypt, hlavně kvůli potápění, protože to mě moc baví.

iZUN: Co bys jednou chtěla dělat?

Michaela Bezkočková: Já bych jednou chtěla být manažerka nebo ředitelka v nějaké firmě, podnikat teda nechci, ale klidně ráda povedu firmu někoho jiného. Hlavně když nebude moje. (smích

iZUN: Jaké máš koníčky?

Michaela Bezkočková: Na dovolených je to potápění. Jako další koníček se od malička věnuji hudbě. Hrála jsem asi 11 let na housle, tancovala jsem, zpívala jsem... A můj největší koníček je teď myslivost a mám loveckého pejska, takže se věnuji výcviku psa a teďka jsem teda začala chodit do fitka, to mě taky hodně baví.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Michaela Bezkočková: Největší strach mám z toho, že někoho ztratím a že to nedokážu ovlivnit. Z věcí, které nemůžu ovlivnit. Z toho, že mi umře blízká osoba nebo tak. To mě děsí nejvíc.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Michaela Bezkočková: Já třeba střílím ve volném čase a taky se zabývám tou myslivostí a na hodně lidí přitom působím spíš jako taková dámička. A co by do mě právě lidi neřekli je to, že mám ve volném čase na sobě většinou holiny, lovecké oblečení a jsem celá od bláta a od krve a takhle si mě většina lidí i odsud nedokáže vůbec představit.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší úspěch?

Michaela Bezkočková: Už jenom to, dostat se do TOP 10, s tím jsem moc nepočítala. Další životní úspěch je, že se nám na střední škole povedlo vyhrát s podnikatelským záměrem, který jsme si vymysleli a postoupili jsme do vyšších kol, což bylo úžasný. A pak to, že jsem odabsolvovala z houslí, že jsem udělala maturitu a že jsme zpívali s Annou K na stejném jevišti.

iZUN: Co bylo dřív: vejce, nebo slepice?

Michaela Bezkočková: Kohout. (smích) Rozhodně kohout. (iZUN: Proč?) Protože prostě chlap. Chlap vždycky všechno zkazí.

Michaele můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová, Elizabeth Vlčková Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙