Představujeme Vám Terezu Pánkovou, finalistku MISS AGRO 2018 s číslem osm!

12. 05. 2018 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se kvapem blíží a nám je ctí Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní desítkou finalistek Miss Agro 2018.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 15. 5. 2018, neváhejte proto sledovat oficiální stránky Miss Agro 2018, facebookovou událost a své favoritky osobně přijít podpořit do kampusu České zemědělské univerzity. 


8. Tereza PánkováFakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 2.
Věk: 21

Tereza od dětství miluje tanec a za život se protancovala od baletu až po cheerleading, který lze brát jako sport. Jejím největším úspěchem je 4. místo z mistrovství světa a 3. místo z mistrovství České republiky ve fitness aerobicu. Ráda cestuje, fotí, sportuje, chodí do divadel a na koncerty a tráví čas s nejbližšími. Někdy je tvrdohlavá, ale umí uznat, pokud má někdo pravdu. Je cílevědomá, upřímná a snaží se pomáhat ostatním, i když sama pomoc někdy odmítá.


iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Tereza Pánková: Studuji Podnikání a administrativu na PEFce. Vystudovala jsem střední obchodní školu a hledala jsem obor s ekonomickým zaměřením, který mě baví.
Je tu o jednu matematiku méně než na Provozu a ekonomice. (smích)


iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Tereza Pánková: Když mi přišel email a následně dotazník, dlouho jsem váhala. Byla jsem na mnoha castinzích, kde jsem se dostala buď do užšího výběru, nebo do semifinále. Řekla jsem si, že to dopadne stejně, ale někde v sobě jsem pořád doufala, že to dotáhnu dál. Holky tam byly krásné, myslela jsem si, že nemám šanci, a ejhle, ahoj, já jsem finalistka!


iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Tereza Pánková: Svůj volný čas trávím hledáním toho volného času. (smích) Ale odpověď bude ta klasika. Ráda fotím, chodím na procházky, do kin, divadel, na koncerty, na dobré jídlo, nakupovat, občas nějaký ten sport, drinčík. Nevydržím nic nedělat, pokud nejde o učení nebo koukání na filmy celý den v posteli, při špatném počasí s nějakou dobrotou.


iZUN: Jak bys popsala svoji povahu?

Tereza Pánková: Myslím si, že o sobě mohu říct, že jsem hodná, milá, ochotná pomoci, cílevědomá, upřímná – někdy až moc, věrná a milující. Mezi ty špatné řadím tu ženskou náladovost a tvrdohlavost. Víte, co myslím.


iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Tereza PánkováDovolené, toffifee, bláznivým nápadům a pořádnému burgeru.


iZUN: Máš nějaký životní sen?

Tereza Pánková: Chci být šťastná a mít zdravou rodinu. Práci, která mě bude bavit, manžela, po jehož boku zestárnu, a děti, pro které se budu snažit dělat první poslední, jako to dělá moje maminka.
Momentálně je mým snem stát se na nějaký čas letuškou (to se mě drží už od malička) a spojit to s cestováním. Později bych se chtěla věnovat marketingu v nějaké agentuře.


iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Tereza PánkováVysněný muž by měl mít charisma, umět něčím zaujmout, vědět, co chce a mít to v hlavě srovnané. Měl by být milující, věrný, ochotný a hodný. Co se týče vzhledu, tak by měl být vysoký a mít kouzelný úsměv. Dokázat mě rozesmát nějakou historkou, nebo když si udělá srandu z něčeho/někoho, co se právě děje kolem nás, jako to dělám já.


iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Tereza PánkováNa ČZU je mé nejoblíbenější místo před novou budovou PEFky, nově tam jsou dané lavičky a palmy.


iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Tereza Pánková: Jsem ochotná udělat vše, co bude v mých silách. Nerada prohrávám, ale každou prohru beru sportovně a jako další zkušenost a poučení. Neříkám, že jdu přes mrtvoly, každý sám nejlíp ví, kdy říct "ne".


iZUN: Čteš iZUN.eu?

Tereza Pánková: Lhala bych, kdybych řekla, že ano, a kdybych řekla, že ne. Sem tam jsem nějaký článek četla, ale dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky.


iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Tereza Pánková: Mám ráda zvířata a když vidím, jak se některá trápí, trápí to i mě. Slepice zavřené v malém prostoru, kde nemají denní světlo a nemohou se pomalu ani hýbat. Jak by bylo Vám být celý život zavřený v kleci?


Zaujala Vás Tereza Pánková? Hlasovat do soutěže MISS IZUN a MISS MOBIL.CZ je možno ZDE.

Autoři: Aleš Kotrbatý, Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙