Představujeme Yelizavetu Voitenko: finalistku Miss Agro s číslem dva

02. 05. 2024 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.

Bio zpovídané

Jméno: Yelizaveta Voitenko

FAPPZ, 1. ročník, 18 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Yelizaveta Voitenko: S modelingem mám hodně zkušeností. Účast v Miss Agro mi může pomoci v plnění mého snu, ve kterém se chci modelingu věnovat ještě víc. Při cestě na jednu přednášku jsem viděla velký plakát s nápisem MISS AGRO a bylo jasno. Zaujalo mě to a když nic jiného, získám tu nové zkušenosti.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Yelizaveta Voitenko: Mým ideálem je člověk, který je šťastný a má práci, kterou má rád. Jsem ale rodinný typ, takže chci, aby to bylo možné spojit s rodinou. Aby na mě doma čekal manžel a děti, když přijdu z práce domů. Najít kompromis mezi příjemnou rodinnou atmosférou a vlastní kariérou.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Yelizaveta Voitenko: Úplně se to shoduje s tím, co dělám teď, akorát to znělo takhle: chci být modelka, chci, aby mě fotil foťák a chci prodávat svoje obrázky někde na bazaru (smích).

iZUN: Co bys jednou, až budeš velká, chtěla dělat?

Yelizaveta Voitenko: Jak už jsem zmiňovala, lákalo by mě věnovat se modelingu. Zároveň se ale vidím i v krajinářské architektuře, kterou momentálně studuji.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Yelizaveta Voitenko: Malování a tancování. Maluji ráda přírodu. Proto mě baví krajinná architektura. Nikdy mi nešly malovat portréty. Co se týče tance, na Ukrajině jsem tancovala moderní a národní tance. A taky ráda vařím. 

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Yelizaveta Voitenko: Z toho, že se nerealizuji v životě. To je asi první, co mě teď napadlo, protože jsou přede mnou zkoušky, kterých se trochu bojím.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Yelizaveta Voitenko: Většinou chodím narovnaná a se vztyčenou hlavou. Takže ti, co mě neznají, by do mě možná neřekli, že si umím normálně pokecat a že jsem chytrá, čtu knihy a tak dále. Dá se se mnou zasmát. Někdo mi dokonce říkal, že si myslel, že se bavím jen s krásnými lidmi kvůli tomu, jak vypadám (smích). Mně nikdy nešlo o to, jak člověk vypadá, ale jak na mě působí. Klidně se usměju na bezdomovce, když mě na ulici pozdraví.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit (ať už fyzicky, nebo psychicky)?

Yelizaveta Voitenko: Nic. Lidé nejsou dokonalí, ale já patřím k těm, co jsou se sebou aspoň spokojení.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší životní úspěch?

Yelizaveta Voitenko: Na to, že je mi 18 let, mám poměrně dost úspěchu v modelingu. Vnímám, že je o mě zájem. Rozhodně nechci znít namyšleně, ale prostě se to tak děje. Pokaždé, když přijdu do práce nebo jedu obyčejně metrem, mi někdo cpe vizitku a chce mě pozvat na focení. Jako holce se mi to pochopitelně líbí, ale jak říkám, nechci znít nafrněně.

iZUN: Co bylo dřív: vejce nebo slepice?

Yelizaveta Voitenko: Asi vejce. Kdyby to byla slepice, musela by mít na výrobu vejce ještě kohouta (smích).

Yelizavetě můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙