S lahvemi už jedině na fakulty!

29. 03. 2017 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod

Jistě to všichni znáte. Sedíte na přednášce, nudíte se a chcete nějak zabít čas. Na toaletu jste si odskočili už několikrát a nechcete vypadat jako nemocní. Tak jdete do automatu nebo do nejbližšího bufetu koupit si něco dobrého k jídlu a pití. Jídlo sníte, ubrousek zmačkáte a vyhodíte. Co potom uděláte s dopitou lahví? Většina lidí je vyhodí do žlutého koše, někdo je i sešlápne, aby to bylo úplně správně, a jde. Věděli jste ale, že na fakultách si pro nás pořídili jednu vychytávku? Lis na PET lahve!

Lis na pet lahve

Tato malá a nenápadná věcička na zdi, kterou většina přejde bez povšimnutí, dokáže stlačit lahev téměř na placku. Stačí, když vložíte lahev a stáhnete páku. Kromě toho, že to může sloužit jako zpestření stereotypního vyhazování odpadků, je to i úsporné a má to hlubší smysl. Narozdíl od pouhého sešlápnutí se slisováním vejde do koše až 5x více lahví. 

Pochopitelně nikdo nečeká, že teď všichni studenti začnou vozit z domova pytle s lahvemi a lisovat je na fakultách, ale když už půjdete okolo, zkuste se na to alespoň mrknout!

Mrkni taky na tohle

07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu TF ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FLD ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0 0

Volby do akademického senátu FŽP ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP