Sexy rugby — krásné dívky v bitvě o šišku. ČZU nebude chybět

23. 02. 2012 2 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Stále častěji můžeme slyšet o tzv. Sexy lize. Potkáváme plakáty v metrech nebo fotografie polooděných dívek na zastávkách autobusu. Co to vlastně je a na co se můžeme těšit?

Sexy liga je projekt zobrazující nové pojetí hry ragby. Představuje nejen samotnou hru, ale také velkolepou zábavnou show pro diváky. Můžeme se těšit na sexy dívky, ale také na bohatý hudební a zábavný program.

Army queens

Hra ragby má velice složitá pravidla. Proto původní pravidla hry byla v rámci projektu pozměněna. Tým dívek tvoří 10 až 12 hráček. Hrát však vždy uvidíme pouze 5 hráček. Hráčky se střídají libovolně při přerušení hry. Hra trvá 2 × 6 minut času bez zastavování časomíry při přerušeních. Úkolem je zanést a položit co nejvíce míčů do brankové zóny soupeře. Celá show i s programem je naplánovaná na 2,5 až 3 hodiny. Po akci se bude ještě konat Sexy liga párty.

Herní sezóna je stanovená na 10 měsíců, během kterých se odehraje 10 zápasů. Celkem 5 turnajů bude v Praze, 4 turnaje se budou konat v krajských městech a 1 pak bude v Bratislavě. Uvidíme hrát celkem 8 týmů — Angles, Cowgirls, Army queens, Dragons, Marines, Pirates, Gladiators a Tigers.

I ČZU má své zástupkyně v této hře. Můžeme se těšit naŠárku Lakotovou, Martinu Hlaváčovou, Pavlu Holou, Kateřinu Gaperovou, Terezu Chvátalovou, Radku Třetinovou a Klára Babínkovou.

První turnaj se bude konat již tuto sobotu, 25. 2. 2012 od 19:00 v Tipsport aréně. Do prvního zápasu nás uvede Dara Rolins, Marta Jandová, Ben Christovao, Monika Bagárová, Eddie Stoilow, Laci strike a SDA. Součástí akce bude i koncert Rytmuse.

Lístky na tuto skvělou akci si můžeme zakoupit přes Ticketportal a Sazka ticket. Více informací naleznete na www.sexyliga.cz nebo na www.facebook.com/sexyliga

My vám přineseme žhavý fotoreport z akce. Máte se na co těšit!

Zdroj: www.ragby.cz , www.sexyliga.cz, www.facebook.com/sexyliga

Autoři: Katka Šandová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
26. 03. 2019 0

Poslední šance na letošní letní kurzy!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 25 února, 2012 - 10:24

:-D .... CZU ma mnohem vetsi podil! ...na par jmen jste zapomeli

| 18
VK
VK - 25 února, 2012 - 10:53

A koho jsme vynechali? Pošlete nám je sem a my je doplníme.

| 262

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙