Seznamte se s Terezou Chaloupkovou, finalistkou Miss Agro s číslem 3

05. 05. 2022 0 4 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pokračujeme v rozhovorech s finalistkami Miss Agro, které se 17. května utkají na velkém pódiu o korunku královny krásy ČZU.

Všechny rozhovory vznikly během oficiálního focení finalistek v tropickém skleníku České zemědělské univerzity. Focení slečny zvládaly s naprostou grácií a ani rozhovor u želvího jezírka jim nečinil problémy. Posuďte sami.

Bio zpovídané

Jméno: Tereza Chaloupková

Fakulta: PEF

Obor: Ekonomika a management

Ročník: 4.

Věk: 22

iZUN: Jak bys krátce popsala sama sebe?

Tereza: Blondýna se smyslem pro humor, která dřív mluví, než myslí.

iZUN: Jak tě napadlo se přihlásit? 

Tereza: Chtěla jsem to zkusit a hlavně jsem chtěla některým jedincům ze svého okolí dokázat, že je jedno, jestli máš krátký vlasy nebo nemáš, ale že i tak můžeš normálně žít a jít i na Miss Agro.

iZUN: Co od soutěže čekáš?

Tereza: Filozofka Anička Hogenová by ze mě neměla radost, ale já se chci pobavit. Musím říct, že je to skvělá parta holek, což jsem nečekala, většinou nejsem moc na holčičí kolektivy. A doufám, že budu mít skvělou vzpomínku na ČZU.

iZUN: Jak ses cítila, když tě porota vybrala jako finalistku?

Tereza: Měla jsem hroznou radost. A zároveň jsem se trochu bála, protože jsem věděla, že budu muset všem kamarádům přiznat, že jsem sama šla do soutěže krásy. Tak aby si neřekli, že jsem nějaký narcis.

iZUN: Čím myslíš, že jsi na porotu zapůsobila?

Tereza: Jednoznačně to byly i ty vlasy, protože jsem byla jediná krátkovlasá, a to si tě člověk zapamatuje. A určitě smysl pro humor. Zapomněla jsem si připravit představení, vlastně jsem to až na místě zjistila a vymýšlela to až na pódiu. Takže to stálo za to. Bylo to hodně osobitým způsobem.

iZUN: Jak se před finále cítíš? 

Tereza: Dobře, kupodivu se těším. Ještě tam nevidím těch patnáct tisíc lidí, nebo kolik jich má být. Ale vzhledem k tomu, že jsou tu úžasní lidi, ať už holky nebo lidi z režie, tak si to užívám.

iZUN: Přijde tě někdo podpořit, máš už fanklub?

Tereza: Jo, spolužáci na to přišli a už vymýšlí transparenty. Pak lidi z práce se chystají přijít a nevím, jestli někdo z rodiny, tam úplně Miss není podporovaná. 

iZUN: Jaké pro tebe je studium na ČZU? 

Tereza: Já si to hrozně užívám. Studuji na PEFce, nechtěla jsem na VŠE. Jsou tu skvělí učitelé, prostory, všechno. Jediná nevýhoda je, že je to prostě daleko na Suchdol.

iZUN: A máš tu nějáké svoje místo, kam ráda chodíš?

Tereza: Když mám hodně času, tak do Libosadu, a když míň a je teplo, tak na sluneční hodiny, skvěle se tam sedí. A jinak klasika, jakákoliv kavárna, to je nutnost každé ráno. 

iZUN: Jakou jednu věc bys na ČZU změnila/přidala, kdybys mohla?

Tereza: Jediné, co mi vadí, je, že je to daleko. Já bych tu trávila mnohem víc času, ale bydlím na Praze 9 a dojíždět sem tu hodinu není moc pohodlné. Ale jinak tu nemám s ničím problém. 

iZUN: Jaký je tvůj ideál partnera? Co musí mít?

Tereza: Já mám takové čtyři pilíře, podle kterých se řídím. Musí tam být nějaká ta chemie. Zadruhé, abychom se zvládli rozesmát, protože sranda musí být. Zatřetí, aniž bych to myslela zle, abychom si inteligenčně stačili, měli si o čem povídat. A abych si ho mohla vážit, aby byl opora. 

iZUN: Čemu nikdy neodoláš?

Tereza: Čokoládě.

iZUN: Co děláš ráda ve volné čase?

Tereza: Chodím na salsu, bruslím nebo chodím cvičit na kruháč. Myšleno na trénink, ne na Kruháč (smích).

iZUN: Co říkali spolužáci na tvůj postup do finále? Máš nějakou odezvu?

Tereza: Pozitivní. Já jsem to nikomu neříkala, ale zjistili to sami a gratulovali. Bála jsem se, že mě budou mít za namyšlenou, ale bylo to hrozně pozitivní, až jsem byla překvapená.

Autoři: David Eremiáš Foto: Daniela Vodičková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙