Večer plný hudebních a fyzických výzev: Otevření registrace do IMCH a Strongman 2024!

18. 03. 2024 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Připravte se na unikátní večer, který spojuje hudební vášeň a fyzickou sílu v jedinečnou akci! Zkraťme si čekání na legendární festival Miss Agro večerem, díky kterému budete i vy rozhodovat, jakým směrem se bude odvíjet program a jaká kapela odstartuje již třiadvacátý ročník volby královny krásy ČZU.

Část 1.: iZUN Music Challenge

Starý dobrý band contest s již patnáctiletou tradicí. Ideální pro začínající studentské kapely nebo pro ty, kteří touží po větší pozornosti. Nabízíme opravdu jedinečnou příležitost – vystoupit přímo na podiu Miss Agro 14. 5. 2024! Co pro to musíš splňovat? Vyplň nám tento formulář a pošli ukázku vaší tvorby. Tři nejlepší kapely, které budou vybrány speciální iZUN porotou, se 23. 4. 2024 utkají na nelítostném souboji kapel v Klubu C. Přihlášky můžete zasílat do 7. 4. 2024. Svého favorita si vyberou přítomní fanoušci, kteří mohou svým žetonem změnit mnohé. Kapela s nejvíce hlasy pak bude mít možnost odstartovat další ročník Miss Agro, na které každý rok zavítá několik tisíc lidí. Pokud tě tato příležitost oslovila a měl bys jakékoliv další dotazy, neboj se napsat na kapely@missagro.cz.


Část 2.: Strongman ČZU

Poměrně nová záležitost, soutěž o nejsilnějšího muže ČZU, letos pozná už svého třetího vítěze. Mezi vystoupeními kapel budou na účastníky připraveny nejrůznější silové a vytrvalostní disciplíny, které ukáží, zda na tento titul opravdu máš. Takže jestli je zvedání těžké váhy tvůj denní chleba a chceš předvést, co v tobě dřímá, vyplň nám tento formulář. Pokud na to máš, budeš do 14. 4. 2024 vybrán jako jeden z deseti účastníků do semifinálového kola 23. 4. 2024 v Klubu C. Z tohoto nelítostného souboje budou vybráni nejsilnější 4 muži, kteří se na stage Miss Agro utkají v několika disciplínách o titul Strongman – tedy nejsilnější muž ČZU. Detailní informace o soutěži naleznete pod tímto odkazem.

Rekapitulace důležitých termínů:

7. 4. 2024 - konec přihlášek kapel do iZUN Music Challenge

14. 4. 2024 - konec přihlášek strongmanů

23. 4. 2024 - iZUN Music Challenge + semifinále Strongman ČZU v Klubu C

14. 5. 2024 - Miss Agro - vystoupení vítězné kapely + finále Strongman ČZU

Atmosféru i průběh celého večera ti pomůže nasát náš fotoreport z minulého roku. Pokud máš kapelu, přihlašuj, pokud jsi vazba, udělej to samé. Jestli nejsi ani jedno z toho, minimálně zapiš datum do diáře a přijď si užít unikátní a nezapomenutelný večer!

Autoři: Martin Liška Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙