Výprava do hlubin internetového šílenství

18. 03. 2024 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Milí čtenáři, připoutejte se, protože vás vezmeme na divokou jízdu po temných koutech internetu, kde jakákoliv logika umírá a fakta jsou považována za městské legendy. Doba, kdy jsme se báli otevřít e-mail od nigerijského prince, je dávno pryč. Vítejte v éře, kdy hmyz ve vaší večeři není překvapením, ale vládním spiknutím a kdy logo žáby na obale vaší čokolády je znamením, že jste právě snědli něco, co by vás mohlo změnit v nelidskou bytost.

Až do pandemie jsem si myslel, že internet je jen obrovská knihovna plná užitečných informací a videí s tancujícími kočičkami. Pak jsem ale zjistil, že je to vlastně nekonečný zdroj divokých teorií a diskuzí, které by zvedli ze židle i toho neotrlejšího jedince. Kdo by tušil, že kliknutím na jedno nevinné vlákno na Facebooku nebo na Novinky.cz se otevře Pandořina skříňka internetového šílenství? A tak, zatímco normální lidé sledují reality show, já jsem se stal oddaným fanouškem virtuálních bitev o to, zda je Země plochá a jestli nás mikročipy a částečky grafenu v očkovacích vakcínách nepřemění v zombie či 5G vysílače.

A protože mám evidentně masochistické sklony, rozhodl jsem se své hluboké ponory do internetové kanalizace sdílet s vámi. Proč si užívat tuto bláznivou jízdu sám, když můžeme být všichni společně zmatení a pobavení? Covid-19 a očkování? To už je dávno pasé. Připravte se na šťavnaté delikatesy – od hmyzu v naší stravě přes symboliku žab na obalech po chemtrails a víru, že Československo stále žije. Vážně, kdo potřebuje Výměnu manželek, když máme tohle.

Hmyz v jídle

Evropská unie je na tom čím dál hůř a stále přemýšlí, jak by mohla oškubat její obyvatele a přivést je takzvaně na buben. Zrodil se tak plán a všemocní pohlaváři se rozhodli, že začnou do potravin tajně přidávat namletý hmyz, který je levný vyprodukovat a ošidí tím tak kvalitu i výrobní cenu potravin. A protože mentalita našeho národa ještě stále není připravená na to, zařadit hmyz do stálého jídelníčku, není divu, že i když se jejich teorie málokdy setkávají s pravdou, spoustě lidem se to nelíbí. V souvislosti s touto tématikou vznikla i Facebooková skupina „Cvrčky nežeru“, která zanedlouho nasbírala téměř 20 tisíc lidí, kteří začali tyto informace masivně šířit internetem. Nejvíce tím však utrpěli firmy, většinou startupy, které se prodáváním ryze hmyzích produktů živí, jelikož propagandou tohoto názoru rapidně vzrostla nevole jakýkoliv hmyz konzumovat. Podle šiřitelů této informace dnes mohou být výrobky, které v sobě mají tajně namletý hmyz, být označovány logem žáby.

Logo žáby

Určitě už jste v některém ze supermarketů nalezli výrobky, které mají na obalu logo žáby s nápisem Rainforrest Alliance – People and Nature. Po chvilce googlení zjistíte, že výrobky značené tímto znakem obsahují složky z farem splňujících požadované standardy a jsou certifikovány. Pro získání certifikace Rainforest Alliance je nutné splnit požadavky z různých oblastí ekologie a životního prostředí ( omezení používání chemikálií, zákaz zásahů do vodních toků, zachování přirozené vegetace), ale také sociálních standardy (zákaz dětské práce, platové ohodnocení zaměstnanců).

Co by se jednomu zdálo naprosto normální a vcelku kvalitní, v jiných vzbouzí strach a paniku. Internetem se totiž šíří různé zprávy, pojďme se podívat na jednu z nich:

V sobotu jsme měli navštěvu a přinesla čokoládové bonbóny. Holky si dali po jednom bonbonu. Když návštěva odešla, tak jsem si taky jeden rozbalil.
Nevím proč,tak jsem k němu čuchnul a něco se mi nezdálo. Hned na to jsem šel pátrat po obale, kde jsem našel značku se žabkou. Asi tak před měsícem jsem
se dočetl že produkty takto označené obsahují nějaké svinstvo.
Druhy den jsem vytáhl bonbóny s obalem s koše a jel za kamošku co vlastní přístroj na fregvence (BICOM). Nestačili jsme se divit.
BICOM nám odhalil co v tomto čokoládovém produktu se nachází (sparkprotejn, oxid grafenu,měď, nějaký konzervanty na bázi herbicidů.) A dnes rano koupila mamka něco jako tatranku, jmenuje se to KATKA, a když se doma na to podivala pozorně byla tam taky značka s žabičkou.
Píšu to proto aby se tato informace dostala mezi lidi,protože spoustu lidi nemá ani páru čím nás tenhle stát a EU krmí.

(tato zpráva prošla částečnou korekturou, z nejhoršího byla vytažena, po opravě 20 pravopisných chyb se na to redaktor vykašlal, pozn.redakce)

Na další příspěvcích můžete vidět například konverzaci mezi „vědomými“ (ti, kteří ví, pozn.redakce) doktory, kteří si mezi sebou šíří důležité zprávy, například že čokoláda označená touto značkou obsahuje těžké kovy, chemické látky, insekticidy, 4 druhy červů a je radioaktivní. Navíc je čokoláda pozitivní na toxiny z očkovacích vakcín covid 19. Takto vylepšené potraviny ale nemusí být označeny jen žabičkou! Protože paní z Bohumína s ukončenými 5 lety základky zjistila, co mají za lubem, elitáři jsou často nuceni značku kamuflovat do jiných vizuálů. V zásadě ale platí, že cokoliv je fair trade, je plné výše uvedených věcí a má sloužit k upravení zalidnění země.

Chemtrails

Víte, jak za letícím letadlem můžete vidět jeho kondenzační stopy a krásně tak sledovat trajektorii letu? Konspiračním teoretikům se na tomto jevu však něco nezdá. Podle jejich expertíz, letadla provádějí takzvané „chemtrails“, což je tajný projekt některých světových vlád či Iluminátů, díky kterému se z letadel všech společností sypou na obyvatelstvo různé psychotropní chemikálie, bakterie, plísně, viry a např. baryum, oxid hliníku, sloučeniny vápníku a hořčíku nebo polymerová vlákna. Byl tak například rozšiřován i virus Covid 19. Co tím vlády údajně získají? Tzv. „práškováním“ oslabují naši imunitu, lidé pak budou mnohem náchylnější na uměle vytvořené viry a budou se tak muset očkovat. Tím dojde k další genocidě obyvatel, tedy razantnímu snížení počtu obyvatel. Druhým účelem je také kontrola mysli, tzv. globální ovládání lidí. V neposlední řadě také dochází k cílenému ovlivňování počasí v celosvětovém měřítku. Dochází k tomu metodou zvanou „osévání mraků“, kdy je v blízkosti mračen rozprašován jodid stříbrný, který v mračnech vysráží a začne pršet.

Octování

Aby bylo na světě zase hezky, musíme se zbavit chemtrails. Vlády to mají bohužel moc dobře vymyšlené, je neskutečně obtížné se zbavit znečištěného a otráveného vzduchu, který je všude kolem nás. Jedna chytrá hlava však přišla na něco, co našim otrokářům zlomilo vaz. Abyste pochopili podstatu, při chemtrails jsou do vzduchu vypouštěny látky s kladným nábojem, tzv. kationty a atmosféra tak dostává kladný náboj. Abychom tyto látky neutralizovali, musíme do ovzduší vypustit záporně nabité částice, tedy anionty. A díky bohu za ty dary, metodou octování se tento problém vyřeší s naprostou grácií. Právě obyčejný ocet má totiž záporný a vysoce konstruktivní náboj. Jestliže rozstříkáte ocet na svém pozemku, ocet se ihned začne vypařovat do atmosféry a vy tak porazíte jedy působící neplodnost, hloupnutí, apatii a ovládání mysli.

Československo is not dead!

Víte, že Československo nikdy nezaniklo? Víte, že Česká republika není legitimní stát, ale obchodní korporace, čili Česká republika s.r.o.? Co začínalo jako nevinný šprým, se poslední dobou dostává za hranice bizardnosti, daleko za hranice lidského chápání. Ti, kteří uznávají stát Československo, tak neuznávají naše zákony, naše průkazy, zhola nic, čím by se řádný občan měl řídit. Navíc požadují veškerý majetek, který se na území ČR nachází, jde o takzvaný „zábor“. Tato situace jde přímo na ruku podnikavým podvodníčkům, kteří se nebojí využít situace. Tito podnikatelé tak začali vyrábět československé průkazky z kusu plastu, za které zaplatíte několik stovek korun. Lidé vyznávající ČSR se tímto průkazem prokazují naprosto všude, hlavně když jednají protiprávně. Neustálým opakováním nesmyslů tak už zavařili nejednomu policistovi či úřednici, u kterých se snaží vyvázat z nemalých dluhů, které tito „legitimní věřitelé České republiky“ mají.
Zajímavost: jméno i příjmení jsou na československých občankách psány s malým počátečním písmenem. Velké počáteční písmeno totiž značí to, že jste otrokem korporace.

Máte dost? Zdaleka nekončíme. Pokračování příště.

Autoři: Martin Liška Foto: Matyáš Holub
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙